Celý národ teď sleduje, jak to mezi jejím přítelem Pítrem a jeho bývalou láskou Andreou Bezděkovou jiskří v Dominikánské republice, a není nic, co by s tím mohla udělat. Gábina Gašpárová se tak alespoň rozhodla, že nebude jen sedět doma a sledovat show v televizi s pomalu, ale jistě narůstající žárlivostí.

„Všímáme si toho všichni!“

„S Pítrem k sobě mají hodně blízko, všímáme si toho úplně všichni. Někteří se i diví, protože má doma přítelkyni, někteří z nás to moc nechápou. Samozřejmě to není naše věc, takže to neřešíme. Myslím si, že tam je úplně jasné, že Pítr a Andy budou držet spolu, ať se děje, co se děje,“ hodnotila dvojici v show nedávno Pavlína z kmene Hrdinů.

Gábi neztrácí naději

„Je to nepříjemné, to by bylo asi každému,“ přiznala Gábina pro televizi Nova, když jí ukázali, jak se k sobě Andrea a Pítr – alespoň zdánlivě – mají. „Myslím, že to možná může být ze strany Andrey a Pítr s tím nemůže nic dělat, doufám,“ neztrácí víru.

Přece jen už toho ale bylo trochu moc – sedět doma a sledovat tohle v televizi, to rozhodně nic příjemného nebylo. Gábina tak raději zvedla kotvy a vyrazila na dovolenou na lodi, kde Survivoru alespoň na chvíli unikne. Jak informoval web Extra.cz, společnost jí při tom nedělá nikdo jiný než Xénia Gregušová z předchozí řady této náročné reality show a její přítel Lukáš. 

Hlavně nesedět doma

„Legrace je, že tento výlet vznikl tak, že mi Xénia s Lukym zavolali, ať s nimi jedu na dovolenou a zkrátím si čekání na Pítra. Já na to, že pojedu úplně kamkoliv, hlavně ať nejsem doma,“ svěřila se Gábi na Instagramu. Tak snad to pomůže!

Video
délka: 01:01.20
Video se připravuje ...

Intimnosti mezi Pítrem a Andreou vidí v televizi úplně všichni. TV Nova

Fotogalerie
56 fotografií