Od rána moderátoři Snídaně Miluška Bittnerová (45) a Pavel Svoboda (53) slibovali hvězdného hosta a v půl dvanácté dopoledne se ho dočkali nejenom oni, ale i diváci. Hvězdou nedělního vysílání byla Dáda Patrasová (66). 

V kolik měla přijít, neřekli, ale všichni byli rádi, že s nimi sedí ve studiu. Herečka přišla v džínách a černém svetříku. Bohužel se stalo to, že Dádě na sedačce z kalhot koukala záda, zřejmě nízké kalhoty, nebo krátký svetr. Po celou dobu byla v dobrém rozmaru, až na pár chvil, kdy si nevzpomněla, kolik jí bylo, když natáčela Vrchní, prchni! Ale na nahou scénu si pamatovala. 

Video
Video se připravuje ...

Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Dlouho se to připravovalo, ale stud nebyl. Půlka štábu musela pryč,“ zavzpomínala Dáda na natáčení scény ve sprše ve slavné komedii, kde jí sekundoval Josef Abrhám (†82). 

Patrasová vypadala poněkud unaveně, ale působila pohodově. Vzpomínala na různé role, jak na princeznu Xenii v Arabele, tak na tu v Návštěvnících. 

Ale na svou úplně první roli, a to v krimi filmu Smrt stopařek, si opět nevzpomněla. Když jí pustili sestřih jejích výrazných rolí, usmívala se a měla radost. A široce zavzpomínala na dobu, kdy byla královnou dětských srdcí. 

Fotogalerie
54 fotografií