Pomyslná jiskra přeskočila mezi trenérem snowboardingu Tomášem a vizážistkou Žanetou. Práskla to na ně první vypadnutá Tereza. „ Myslím si, že je to víc než přátelství. Doufám, že nebudou naštvaní, že to tady říkám, ale ono se to tam asi ještě vybarví. Nejsem si jistá úplně Tomášem, neměla jsem tolik prostoru ho poznat a doufám, že Žanetě neublíží,“ prozradila televizi Nova atletka.

„Je to hezký chlap, ví to o sobě a je silná osobnost, ale o tom nemluvím. Tomáš je složitá osobnost a nepronikla jsem do jeho nitra, takže doufám, že to myslí vážně a není to pouze v rámci hry,“ dodala účastnice soutěže, která se s nimi na ostrově ohřála jen krátce.

O tom, jak poznat lásku v reality show by jim mohli vyprávět Pítr a Martin z druhého kmene Hrdinů, kteří poznali své partnerky v pořadu Love Island. Jenže ten byl k tomu určený. V reality show Survivor je hlavním úkolem intrikovat a přežít. To se teprve ukáže, jestli je to skutečná láska nebo jen hra. Každopádně už teď si Žaneta s Tomášem mají co říct, oba mají za sebou těžkou minulost. Zatímco Žaneta si prožila ošklivé období potom, co její přítel spáchal sebevraždu, Tomáš o svém dětství tvrdí, že nežil, ale přežíval.

Video
Video se připravuje ...

Hanka přiznala, že ji hodně trápí hlad a psychika na tom také není nejlépe. TV Nova

Fotogalerie
54 fotografií