Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Šok pro soutěžící Survivoru: Přibyli další 4 bojovníci! Včetně vítěze Love Islandu a missky

/
 • Do reality show Survivor přišli čtyři noví soutěžící.
  3. února 2023 ● 13:00

  Jen co ostrov po druhém kole opustila atletka Tereza Schejbalová, za kmeny přijíždí nová posila. Soutěžící jsou v šoku, nic takového nečekali. O vítězství nyní budou muset bojovat s dalšími čtyřmi účastníky. Mezi nimi je i vítěz Love Islandu Martin Kulhánek. 

 • 1.

  Jiný start, stejné podmínky

  Kmen Hrdinů posilnili Martin Kulhánek a herečka Pavlína Sigmundová. K Rebelům se přidali modelka Barbora Krčálová a obchodní zástupce Kristian Kundrata. Nově příchozí soutěžící sice dorazili mezi své kmeny později, nicméně podmínky pro svůj začátek měli stejné jako ostatní. Spali na opuštěném ostrově, se stejnou základní výbavou jako ostatní.

 • 2.

  Martin Kulhánek

  Devětadvacetiletý Martin Kulhánek je původně svářeč, ale širší veřejnost ho poznala až v první sérii žhavé show Love Island Česko a Slovensko, kde si našel partnerku Lauru a společně jako pár zvítězili. Nyní společně žijí na Slovensku.  Televizní diváci si Martina oblíbili jako upřímného a slušného drsňáka. Nyní se bojí, že tato image se na ostrově v Dominikánské republice nevyplatí. „Když jsem letěl na Kanáry, chtěl jsem být sám sebou, chovat se přirozeně. V Survivoru to asi nejde. Snažit se vyjít dobře s každým, rovná se sebevražda. Přiznám se, že trošku se bojím, zda se dokážu přenastavit. Nebojím se hmyzu, hladu, ale bojím se, že budu muset intrikovat a domlouvat se za něčími zády,“ říká Martin.

 • 3.

  Kristian Kundrata

  Kristian Kundrata (26) z Banské Bystrice se živí jako obchodní zástupce. Do soutěže se už jednou hlásil, povedlo se to až na podruhé. Rád by své rodině ukázal, že není jako jeho otec, se kterým má komplikovaný vztah. Když s někým nesouhlasí, nemá problém oponovat, nebo svůj názor vyjádřit alespoň ironickým gestem. „Vždycky jsem měl trochu prořízlou pusu, co se týče komunikace s ostatními lidmi, a nedělá mi to problém. Dříve jsem pracoval jako číšník, pak v době lockdownů nějakou dobu také v realitce a teď jsem pracoval jako obchodní zástupce. Takže jsem byl s lidmi ve styku na denní bázi a mohu říct, že mám na ně i dobrý odhad. To mi myslím že může hodně pomoci, co se týče i vztahů v kmeni a v té sociální hře, kterou považuji za zásadní. A samozřejmě neopomíjím i fyzickou kondici. Už více než tři roky pravidelně cvičím a běhám, takže i po této stránce jsem, myslím, na soutěž dobře připraven,“ říká sebevědomě Kristian.

 • 4.

  Pavlína Siegmundová 

  Studentka marketingu Pavlína Siegmundová (23) pochází z Drnovic a věří, že dokáže své názory prodat ostatním, a nebojí se být ve vůdčí pozici. Dává přednost čestnosti a spravedlnosti a vždy se staví na stranu slabších. Je solidární a milá, ale když jí někdo lže, nebo ji zradí, umí se ozvat a vyříkat si to s dotyčným člověkem z očí do očí. Pozornost médií jí není úplně cizí, za sebou má už účinkování v hrané reality show Praha – den & noc. „Fyzicky a psychicky jsem připravená, ale uvidíme, zda mi kondice a vytrvalost vydrží. Je to ale asi hodně o nastavení v hlavě. Když se člověk rozhodne, že si pro vítězství jde, a nebojí se toho, tak může vyhrát. Jsem z vesnice. Na hodně věcí jsem připravená. Nebojím se ničeho. Neštítím se žádných zvířat. Založit oheň, vařit nebo chytání ryb by pro mě neměl být žádný problém,“ říká Pavlína.

 • 5.

  Barbora Krčálová

  Čtvrtým nově příchozím je Barbora Krčálová (21) z Vranova nad Dyjí. Je studentkou práv, ve volném čase sportuje a věnuje se modelingu, účastnila se i soutěže Miss Top ČR. Možná by byla ideální kandidátkou pro účast v Love Islandu, ale za sebe říká, že formát seznamovacích soutěžích není nic pro ni. Svou účast v Survivoru bere jako velkou výzvu a hodlá ji naplno využít, protože si myslí, že po škole už nebude mít na podobné aktivity čas.

   

  Barbora extra strachy nemá, ale je přece jedna věc, které se obává. „Myslím si, že nikdo nemůže být před touto soutěží zcela připraven. Řekla bych, že ta zkušenost je nakonec téměř nepředvídatelná. Horší než místní podmínky pro mě bude odloučení od přítele. Nikdy jsem bez něj nebyla takhle dlouho pryč. I když mu budu určitě chybět, tak mě podpořil v rozhodnutí přihlásit se do Survivoru,“ říká Barbora.

 • 6.

  VIDEO

   

  Video
  délka: 05:05.80
  Video se připravuje ...

  Adam Raiter: Nevraživost s Nathanem? Vlastně ho vůbec neznám iSport TV

  Fotogalerie
  48 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy