Dvaadvacetiletá Tereza Schejbalová se věnuje atletice profesionálně, přičemž její disciplínou je skok o tyči. K tomu pracuje na částečný úvazek ve fitness centru. „Jedním z důvodů, proč jsem se do ní přihlásila, je to, že vyrůstám ve světě, jehož téměř neoddělitelnou součástí jsou digitální technologie a sociální sítě, a já bych si chtěla vyzkoušet být nějakou dobu bez těchto vymožeností," prozradila Tereza.

Namakaným tělem potěší dámské oko trenér snowboardingu Tomáš Weimann (33). Říká o sobě, že neměl jednoduché dětství, že i když byl na živu, tak nežil. Pomohla mu až cesta do Asie, kde se naučil meditovat v buddhistickým chrámu. Má mnoho snů, jedním z nich je vyhrát Survivor 2023. „Svou účast v Survivoru beru spíše jako zkoušku, zda to, čím jsem si v životě musel projít, a ty zkušenosti, které jsem si z toho vzal, budou dostatečné. Zkrátka si chci ověřit, že to zvládnu tak, jak si myslím,“ vysvětluje Tomáš.

Nelehký osud potkal i vizážistku Žanetu Skružnou (32). Přítel, s nímž čtyři roky, spáchal sebevraždu. Tato zkušenost jí prý posilnila a je mnohem víc empatičtější. Na ostrově přežití se nejvíc obává hladu. „Já jsem zvyklá jíst šestkrát denně. Jím hodně, jídlo mám ráda a chutná mi. Občas se lidé okolo mě diví, kolik jsem toho schopná sníst,“ prozradila Žaneta, která zatím nikdy nebyla vystavena hladu.

A posledním soutěžícím je pětačtyřicetiletý technik Martin Konečný. Ten byl do svých třiceti let členem církve Svědků Jehovových. Kvůli tomu také neměl žádnou sexuální zkušenost. Z církve odešel kvůli dívce, která byla jedinou jeho přítelkyní za život. Následně ho ale opustila.

Martin tvrdí, že nemá přátele a nepotřebuje je. „V reálném životě nemám téměř žádné přátele, protože je ani nepotřebuji. Takovou už mám zkrátka osobnost. Nemám potřebu s někým sdílet, když mě něco trápí, protože mě nikdy nic netrápí. Trápí mě pouze to, co si o mně myslí má matka nebo můj zaměstnavatel. To jsou jediné dvě osoby, u kterých mě zajímá, co si o mně myslí,“ prozradil o sobě Martin, který to bude mít v kmenech s ostatními zřejmě těžké.

Video
Video se připravuje ...

Soutěžící ze Survivoru Chili: Život na ostrově jí připravil o vlasy!  Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
22 fotografií