Diváci ani spolubojovníci v Survivoru si nemohli nevšimnout, jak blízko k sobě v soutěži mají Petr Havránek a jeho bývalá láska Andrea Bezděková. „S Pítrem k sobě mají hodně blízko, všímáme si toho úplně všichni. Někteří se i diví, protože má doma přítelkyni, někteří z nás to moc nechápou. Samozřejmě to není naše věc, takže to neřešíme,“ hodnotila dvojici v show například Pavlína z kmene Hrdinů. Dvojice se spolu prý na celé hodiny ztrácí v džungli.

Pítrova přítelkyně Gábina Gašpárová samozřejmě takové věci nevidí ráda... Tvrdí sice, že Pítrovi věří, raději nicméně zmizela na zaoceánskou loď s přáteli, aby nemusela jen sedět doma a užírat se žárlivostí. Přestala navíc spravovat Pítrův instagram, a když došlo na vzkazy z domova, produkce Pítrovi překvapivě přehrála nahrávku od jeho bratra. 

Na zprávu čekal už dlouho

„Já tady celou dobu čekám na jeden jedinej vzkaz, a to od mojí Gabči. Už jsem tak strašně doufal, že to bude ona a její hlas, byl jsem na to fixovanej. V tu chvíli, jak promluvil brácha a já ho vlastně ani nepoznal, tak mi to bylo úplně jedno a myslel jsem si, že to je vzkaz pro někoho jiného,“ přiznal zklamaný Pítr. Nakonec ale prohlásil, že byl za bratrovu zprávu rád a cení si toho, že na něj rodina myslí. 

Pítr přitom v džungli vůbec netuší, že celé Česko propírá jiskření mezi ním a Andreou a jak Gábina celou záležitost těžce nese.

Slova Gábiny ho rozplakala

Nakonec se ale přece jen dočkal. Gábina má zkrátka svatou trpělivost! „Čau miláčku, doufám, že si to tam aspoň v rámci možností užíváš. Jsi strašně šikovný, takže nepolevuj a vydrž to do konce, i když už nám tady všem strašně chybíš. Mně samozřejmě hrozně chybíš, myslím na tebe a miluju tě,“ promluvila na něj Gábina z obrazovky, když kmen Hrdinů opět vyhrál. 

Zaujala ho nová prsa

Když Pítr po dlouhých týdnech viděl svou milou, rozplakal se dojetím. „Já jsem hrozně doufal, že tam bude člověk, který tam byl. Když jsem tam viděl tu Gabču, tak to byl nepopsatelný pocit, hlavně i kvůli tomu, že v den, kdy jsem odjížděl, tak jsem ji vezl do nemocnice na operaci, takže jsem moc rád, že je v pořádku. A je snad ještě krásnější, než když jsem odjížděl,“ svěřil se Pítr. Možná s tím má co dělat i fakt, že Gabča v jeho nepřítomnosti podstoupila už druhou plastiku prsou. 

A co na to Andrea Bezděková? Ta všechno jenom mlčky sledovala z povzdálí. 

Video
Video se připravuje ...

Intimnosti mezi Pítrem a Andreou uvidí diváci už dnes na Voyo. TV Nova

Fotogalerie
116 fotografií