V sobotu 12. března vypukla dlouho očekávaná show Peče celá země 2 na České televizi. Samozřejmě nechybí oblíbení moderátoři Tereza Bebarová a Václav Kopta. V porotě je opět známý cukrář Josef Maršálek, kterého doplnila „makronková královna“ Michaela Landová, ta nahradila Mirku Van Gils Slavíkovou.

V prvním díle se diváci museli rozloučit s Michalem Kamermeierem, který propadl v technické výzvě. Ovšem i v druhém díle se museli soutěžící vypořádat s ne zrovna snadnými výzvami a bylo od začátku jasné, že jeden z nich musí opět z kola ven. 

Druhý díl se tak stal osudným Martinu Dvořákovi (31) z Prahy, který je vedoucím účetnictví v Národním divadle. Porota mimo jiné zkritizovala jeho dortová lízátka.S ostatními soutěžícími pekl i tvarohový dort a také housky a rohlíky. „Martin dosáhl svého limitu a jednoduše bylo na čase tu soutěž opustit,“ okomentoval jeho odchod Josef Maršálek.

„Trošku mě to mrzí, ale kamarádi spolusoutěžící jsou na špičkové úrovni. Nabízelo se, že to budu já,“ připustil Martin, že s odchodem počítal. Hlavně dámy jeho konec v soutěži přímo na place oplakaly.

Video: Cukrářka Mirka van Gils(60): Proč skončila v Peče celá země? 

Video
Video se připravuje ...

Cukrářka Mirka van Gils (60): Proč skončila v Peče celá země? Markéta Reinischová a archiv Mirky van Gils Slavíkové

Fotogalerie
60 fotografií