Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 19°C

Peče celá země opět boří rekordy ve sledovanosti: Jak ale dopadly hvězdy první řady?

/
 • Peče celá země 2
  17. března 2022 ● 05:00

  O víkendu odstartovala nová řada oblíbené soutěže Peče celá země a už teď je jasné, že zájem diváků jí rozhodně chybět nebude. Už první díl si pilotní díl pustilo víc než milion! A jak dopadly hvězdy minulé série?

 • 1.

  Obrovský úspěch prvního dílu

  Po velmi úspěšné první řadě v roce 2020 se nyní na obrazovky vrátila soutěž Peče celá země. Jak se zdá, divácký zájem nechybí ani tentokrát. „Zahájení druhé řady soutěže Peče celá země sledovalo více než milion diváků (15+), což byl nejlepší výsledek sobotního večera a také celého dne,“ informoval web MediaGuru. A to je moc hezký výsledek!

 • 2.

  Anna Klápšťová

  Obrovský zájem k sobě přitáhla už první řada soutěže v roce 2020. Jednou z osobností, která si díky účasti v pořadu vybudovala jméno, je talentovaná cukrářka Anna Klápšťová (26). 

   

  Život Aničky bohužel v poslední době sužuje jedna rána za druhou. „Večer jsem si vedle sebe na postel dala infralampu, kterou si nahřívám jizvy na tváři. Jenže jsem usnula. Po pěti hodinách se lampa nejspíš převrátila, a když jsem se vzbudila, už byla díra do polštáře a cítila jsem hrozné teplo a zář. Před sebou jsem měla druhou polovinu postele v plamenech,“ svěřila se na konci ledna Blesku.

  Po tragédii našla na dva týdny azyl u své sousedky, zlaté Slavice Lucie Bílé (55), která má v Líšném chalupu. „Je to má sousedka, a je to to nejmenší, co mohu v této chvíli udělat,“ napsala tehdy Blesku Bílá v SMS zprávě. 

   

  Obrovský stres Aničce nepomohl ani v boji s poruchami příjmu potravy, kterými roky trpí. V minulosti dokonce vážila pouhých 32 kilogramů!

   

  „S poruchami příjmu potravy bojuji už několik let. A ač se to zdá někomu jako nemoc, která je jednoduchá, věřte, že není. Psychika trpí pořád - a tohle mi vůbec nepřidalo,“ netají se finalistka minulé řady Peče celá země.

 • 3.

  Petra Burianová

  Vítězka Petra Burianová se po soutěži rozhodně neztratila. Sympatická zrzka rozjela úspěšný blog, kde sdílí své recepty, a v roce 2021 se dokonce umístila v top 15 v soutěži Foodblog roku. Mimo to vydala dvě kuchařky s názvy Cesta z těsta a Jihomoravský krajáč a na České televizi vystupuje v pořadu Pečení na neděli.

 • 4.

  Jan Jirka

  Sympatický kadeřník Jan Jirka, známý hlavně jako Jenda, si od některých vysloužil titul Miss Sympatie. V soutěži ho diváci poznali jako mladého muže s pár kily navíc, po skončení pořadu se ale značně proměnil.

   

  Jenda, který podle svých slov celý život bojoval s nadváhou, se rozhodl ukončit své trápení a podstoupil liposukci. „Život někdy přináší změny, vlastně vždy přináší změny… Hodně lidem se líbila moje image s kily navíc, ale já byl opravdu nešťastný! Teď se cítím mnohem lépe. A nebojte, sladké stále jím a vždy budu,” vzkázal fanouškům v červnu 2020 na svém instagramu. A od té doby si svou nižší váhu poctivě drží.

 • 5.

  Galerie

  Na to, jaké nové talenty soutěž objeví, si ještě budeme muset počkat. Nový díl pořadu vysílá Česká televize každou sobotu večer.

  VIDEO: Peče celá země: Na co se můžeme těšit v nové řadě?

  Video
  délka: 00:30.00
  Video se připravuje ...

  Peče celá země: Na co se můžeme těšit v nové řadě? Videohub

  Fotogalerie
  126 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

Uživatel_63641: Bohužel, bez pí.Mirky to není ono. V 1.řadě nasadili opravdu vysokou laťku a televize musela očekávat, že bude velký zájem i o 2.řadu. 1.díl byl slabý odvar. Ta nová "rozhodčí" jako by tam nebyla. Hodně mě to zklamalo.

(17. 03. 2022 10:13)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy