Česká televize si po sobotním pilotním díle mne ruce a slaví! Podle webu Mediaguru se první díl, v němž měli soutěžící celkem tři výzvy, například v poslední, technické výzvě upéct dort dle vlastní fantazie a šikovnosti, který musel mít na výšku kolem 25 centimetrů, stal sobotní jedničkou ve sledovanosti!

V cílové skupině 15+ sledovalo úvodní díl druhé řady Peče celá země 1 milion 30 tisíc televizních diváků. Na druhém místě skončil komediální seriál FTV Prima s 915 tisíci diváky v dané kategorii a pomyslný třetí stupínek zaujal krimi seriál Šéfka televize Nova.

Stejně jako sledovanost i ohlasy na novou řadu kuchařské show jsou od diváků velice pozitivní. „Zatím nemám oblíbence. Ale mně se na téhle soutěži moc líbí, že si prostě pomáhají a je tam přátelská atmosféra,“ komentuje na facebooku pořadu první díl jedna z fanynek. To leckteří další už po prvním díle své favority na vítěze mají. „Paní Jana od Znojma 👍 moje favoritka po prvním díle,“ shodují se mnozí, že Jana, která se stala se svým dortem v mramorové dekoru Pekařkou týdne, má i na to stát se pekařkou celé soutěže.

Diváci jsou nadšení, akorát někomu se tak trochu zastesklo po původní sestavě poroty. „Těším se na další díly! Akorát mně v porotě velmi chybí Mirka van Gils Slavíková, nová porotkyně je sice sympatická a hodná, ale Mirka mi tam seděla víc... Uvidím, třeba si zvyknu,“ napsala otevřeně další divačka, která však novou posilu týmu, spisovatelku a blogerku Michaelu Landovou nijak neodsoudila. Ostatně proč ano, k soutěžícím byla milá, otevřená a pro chválu rozhodně nešla daleko.

VIDEO: Peče celá země: Na co se můžeme těšit v nové řadě?

Video
Video se připravuje ...

Peče celá země: Na co se můžeme těšit v nové řadě? Videohub

Fotogalerie
21 fotografií