Pavel Berky skončil v MasterChef Česko 2020 na třetím místě a stal se jednou z nejvýraznějších osobností minulé řady. Se svým dlouholetým životním partnerem se rozhodli, že si svůj svatební slib řeknou přímo před porotou, a dají tak možnost soutěžícím vyzkoušet si, jak složité je připravit třicet porcí tříchodového menu pro opravdu mlsné jazýčky.

„Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás,“ naznačil, jak významný to dnes bude den, Přemek Forejt (34), jenž nedávno oslavil roční výročí vztahu se zpěvačkou a herečkou Evou Burešovou (28). „Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit,“ pokoušel se soutěžící znervóznit Jan Punčochář (42).

„To, že to je svatba Pavla Berkyho a jeho přítele, je opravdu největší překvapení dneška. To jsme opravdu vůbec, vůbec nečekali,“ svěřil se ve zpovědnici soutěžící Givi, tedy hudebník Givinar Kříž (33), bratranec zpěváka Jordana Haje (33), jenž společně s ním a s hudebním producentem Jiřím Burianem (43) tvoří projekt Kapitán Demo. Zazní i věta, že vařit pro Berkyho je obrovská zodpovědnost. Právě novomanželský pár, který si soutěžící na svůj velký den sám pozval, bude hodnotit jejich kulinářský um i připravenou svatební tabuli. Podaří se někomu uspokojit náročné chutě Pavla Berkyho?

VIDEO: Pavel Berky a jeho přítel si řekli ,ano’ před porotou MasterChef Česko

Video
délka: 00:56.36

Pavel Berky a jeho přítel si řekli ,ano’ před porotou MasterChef Česko 

Na soutěž TV Nova mimochodem Berky stále vzpomíná. „Můžu říct, že život se mi díky soutěži změnil úplně od základu, ale v tom dobrém,“ motivuje Pavel soutěžící letošní řady. Se zpěvákem Matějem Pardusem (uměleckým jménem Matt Pardus), který působí také jako Pavlův manažer, je od července 2012. Aktivně společně dlouhodobě podporují různé neziskové organizace jako např. Romea a LGBT komunitu a její iniciativu. Je rozhodně hezké a dojemné, že se rozhodli úředně spojit své životy právě v show, která jednomu z nich obrátila život naruby.

Fotogalerie
40 fotografií