Inteligentní kurýr Radek má zřejmě spadeno na blondýnky. Že se jeho novou láskou stane o 13 let mladší Klárka, by však po rozchodu s manažerkou Simonou asi nikoho nenapadlo. Nový vztah se divácky nepříliš populární účastník Svatby na první pohled nejprve pokoušel utajit, nakonec vyšel s pravdou ven přímo na sociálních sítích.

Video: Připomeňte si, jak Radkovi ruply nervy

Video
délka: 01:14.86

Svatba na první pohled: Radkovi ruply nervy! TV Nova

Mladá blondýnka svého nového miláčka doprovází na každém kroku. Po boku mu byla o svátcích a fandila mu dokonce i  ve chvílích, když se promrzlý na kost otužoval v ledové Vltavě. Radek Klárku seznámil dokonce i se svým dobrým kamarádem ze Svatby, trenérem Reném Vrábelem. Jejich společnou otužileckou fotku dokonce Klára sdílela na svém osobním profilu.

V rozhovoru pro novaplus Radek prozradil, v jaké fázi vztahu jsou.»Šupem« to jako se Simonou prozatím nevzali. I když... „Svatbu jsme ještě neměli, ale už spolu bydlíme,“ smál se Radek. Se svou „bývalou“ manželkou vychází dobře. Naposledy se viděli o vánočních svátcích a už tenkrát naznačoval, že je v jeho životě někdo nový.

VIDEO: VELKÉ FINÁLE: Svatba na první pohled: René dojme diváky k slzám!

Video
délka: 01:22.57

VELKÉ FINÁLE: Svatba na první pohled: René dojme diváky k slzám! TV Nova

Fotogalerie
77 fotografií