Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

VIP svatby roku 2020: Praštil do toho Polívka, Štiková se zajíčkem i jedna princezna!

/
 • Hvězdné veselky v roce 2020: Bolek Polívka, Štiková se zajíčkem i princezna Beatrice!
  1. ledna 2021 ● 10:30

  Letos do toho praštilo mnoho osobností a celebrit. Například herci Bolek Polívka a Lenka Vlasáková, zpěvák David Koller, ministr Jan Hamáček nebo hokejista Petr Nedvěd.

 • 1.

  22. února: Bolek Polívka (71) a Marcela (51)

  Valašský král Bolek Polívka si po čtvrtstoletí dlouhé známosti vzal úředně za ženu matku svých tří dětí Marcelu. Obřad se odehrál na brněnské radnici v sobotu odpoledne a pak šli do kostela sv. Michaela poděkovat Bohu. Chyběli jen jeho děti z předchozích vztahů, Vladimír (31), Anna (41) a Kamila (44).

  Svatba Bolka Polívky
  Autor: Divadlo Bolka Polívky

 • 2.

  13. března: Radek Kašpárek (39) a Andrea

  Pátek třináctého bude pro něj tím nějšťastnějším dnem. Šéfkuchař a porotce v pořadu MasterChef, Rade Kašpárek, si vzal svou Andreu, která je nyní v pokročilém stadiu těhotenství. Svatba se konala na Novoměstské radnici v Praze v úzkém kruhu těch nejbližších.

  Svatba Radka Kašpárka
  Autor: TV Nova, Instagram, archiv R. Kašpárka

 • 3.

  Květen: Tereza Nvotová (32) a Jacob Pitts (40)

  Dcera slovenské herečky Anny Šiškové (59) Tereza Nvotová v New Yorku pracovala a našla si tam i partnera – hollywoodského hezouna. Rozhodli se pro rychlou svatbu ve velmi netradičním stylu – stáli pod oknem úřednice, která jim přečetla sliby.

  Svatba Terezy Nvotové
  Autor: Reprofoto Česká televize
 • 4.

  Léto: Lenka Vlasáková (48) a Jan Dolanský (42)

  Veselku nezavrhovali, jen stále odkládali. Jan Dolanský svou partnerku Lenku Vlasákovou žádal o ruku dokonce několikrát. Ale až teď, po 19 letech rodinného soužití, jsou svoji! Obřad jen v kruhu rodiny proběhl na zámku Křinec. „Normálně jsme se vzali, no...“ odkýval herec.

  Lenka Vlasáková a Jan Dolanský se vzali po 19 letech vztahu
  Autor: David Kundrát

 • 5.

  3. července: David Koller (60) a Anna Dolejská (32)

  Zpěvák a frontman kapely Lucie David Kollerse krátce před šedesátými narozeninami oženil! Davidovou v pořadí třetí manželkou se stala matka jeho nejmladšího syna Davida (8 měs.) Anna Dolejská (32). Utajená svatba se konala ve vinicemi obklopeném prostředí zámku v Mikulově.

  Svatba Davida Kollera
  Autor: reprofoto FTV Prima
 • 6.

  18. července: Monika Štiková (47) a Petr Binias (23)

  Obrátila svůj život vzhůru nohama! Po mnohaletém manželství se Monika Štiková rozvedla, přerušila veškerý kontakt se svými dcerami Ornellou (27) a Charlotte (23), našla si o 24 let mladšího partnera, hokejistu Petra, a odstěhovala se za ním do Německa. Pouhý rok od seznámení pak došlo na zásnuby a v sobotu 18. července se na Staroměstské radnici vzali.

  Autor: 

 • 7.

  10. října: Michaela Gemrotová (34) a Jiří Štika (48)

  Poznali se v květnu a po pěti měsících byla svatba. Zpěvačka řekla v sobotu 10. října »ano« svému příteli, podnikateli Jiřímu Štikovi. V severních Čechách, na louce u domečku, který muzikálové herečce patří, proběhl její velký den. Zatímco předchozí nevěsta Monika se sňatkem příjmení Štiková vzdávala, muzikálová hvězda Gemrotová ho naopak vyvdala a je z ní paní Štiková.

  Michaela Gemrotová se vdala.
  Autor: instagram.com

 • 8.

  POLITIKA: 31. července: Jan Hamáček (42), ministr vnitra

  Ani ne měsíc po svém rozvodu do toho zase vicepremiér Hamáček praštil. Do chomoutu vlezl s bývalou političkou ODS Gabrielou Kloudovou (38). Ta byla v minulosti vdaná za exnáměstka pražského primátora za TOP 09 Jiřího Vávru (60) a před tím se objevovala po boku vlivného sociálního demokrata Karla Březiny (48).

  Utajená svatba šéfa ČSSD Jana Hamáčka: Vzal si atraktivní blondýnu (31.7.2020)
  Autor: Jan Hamáček / Archiv Blesku
 • 9.

  SPORT: Červenec: Petr Nedvěd (49) a Nicole Volfová

  Obří veselka hodná exreprezentačního hokejového snajpra? Ne, Petr Nedvěd si vzal Nicole potají, vše provalila jeho kráska na Instagramu. Zúčastnili se pouze manželé a svědci. Stihli to ještě před narozením dcery Naomi (5 měsíců).

  Novopečený tatínek Petr Nedvěd si vyzvedl v porodnici přítelkyni Nicole a dcerku Naomi.
  Autor: Czech News Center/Mária Rušinová

 • 10.

  Srpen: Patrik Schick (24) a Hana Běhounková

  Fotbalový reprezentant z Leverkusenu Schick se zasnoubil s dlouholetou partnerkou loni v srpnu, a jejich den D byl jako z pohádky. Vzali se na zámku u Prahy, všude voněly růže. Za svědka šel Patrikovi sparťan Lukáš Vácha.

  Manželé Hana a Patrik Schickovi
  Autor: Instagram

 • 11.

  Srpen: Josef Váňa ml. (29) a Kristýna Šafránková

  Bývalý žokej a syn slavného otce Josefa Váni se ženil na zámku v Chyši na Karlovarsku. Oddat je mohl coby místostarosta sám jeho tatínek, ovšem role se vzdal a svatbu si užil z první lavice.

  Legendární žokej Josef Váňa ženil syna, takhle vypadala pompézní veselka na zámku v Chyši na Karlovarsku
  Autor: Blesk: Robert Klejch

 • 12.

  Srpen: Tomáš Souček (25) a Natálie Dobrovodská

  Loni se jim narodila dcerka Tereza (1), po přestupu do West Hamu šel Tomáš Souček do chomoutu. Sňatek měli mít už v květnu, kvůli nabitému fotbalovému programu ji odložili. Další termín tutlali, o té slávě pak záložník informoval na sociální síti.

  Tomáš Souček do toho o víkendu praštil, vzal si dlouholetou partnerku Natálii
  Autor: Instagram

 • 13.

  Září: Jan Kudlička (32) a Jiřina Ptáčníková (34)

  Úspěšní tyčkaři Jan Kudlička a Jiřina Ptáčníková udělali životní skok na hradě Okoř. Atletický pár, který má dcerku Terezku (1), vykročil za novou etapou před zraky kolegy Jakuba Holuši či moderátora Aleše Hámy. Na zřícenině nezůstalo oko suché.

   

  Novomanželé Kudličkovi
  Autor: Instagram

 • 14.

  Září: Petr Švancara (43) a Kamila Špetová

  Podruhé, a snad naposled! Fotbalový bohém Švancara svou milou požádal o ruku před kamerami O2 TV Sport, »ano« si řekli na Brněnské přehradě. Skákalo se do bazénu, hrála kapela Mirai. Jen svatební noc nebyla.

   

  Petr Švancara má se svojí ženou Kamilou dceru Lauru
  Autor: Archiv Petra Švancary

 • 15.

  Září: Daniel Kolář (35) a Sára Stopková

  Před šesti lety mu rakovina vzala první manželku Terezu, rány pomohla zacelit půvabná Sára. Bývalý plejer Plzně David Kolář před ni poklekl na ostrově Zanzibar v Tanzanii, veselka proběhla v resortu Chateu Mcely, kde jim zazpíval hitmaker Michal David.

  Svatba Daniela Koláře a jeho Sáry byla nádherná.
  Autor: Instagram
 • 16.

  Říjen: Kateřina Kudějová (30) a Tomáš Minařík

  Snoubenec Minařík skočil za kajakářkou Kudějovou v cíli zlatého ME v Troji do vody, při plánování svatby jim do smíchu nebylo. Vyšla jim na třetí pokus, i tak ale měli kvůli covidu namále. Na statku v Zárybech to byla párty.

  Svatba Kateřiny Kudějové a Tomáše Minaříka
  Autor: archiv Blesku

 • 17.

  ZAHRANIČÍ: Leden: Pamela Andersonová (53) a Jon Peters (75)

  Láska sexy plavčice Andersonové s miliardářem neměla dlouhé trvání. Rozchod nastal pouhých dvanáct dní po svatbě! Filmový producent tvrdil, že ho herečka využila jen na splacení svých dluhů ve výši 4,5 mil. Kč a nákup nových šatů.

  Pamela Anderson a Jon Peters spolu před 30 lety
  Autor: Getty Images

 • 18.

  Červen: Dennis Quaid (66) a Laura Savoleová (27)

  Koronavirem se nenechal zastrašit ani americký herec Dennis Quaid, který si během tajné svatby na pláži v Santa Barbaře vzal o bezmála 40 let mladší krásku. Původně se chtěli brát v dubnu na Havaji, kvůli covidu ale museli vymyslet nové místo i termín.

  Dennis Quaid s manželkou Laurou
  Autor: Profimedia

 • 19.

  Červenec: Beatrice z Yorku (32) a Edoardo Mapelli Mozzi (37)

  Vnučka královny Alžběty II. (94) Beatrice musela svatbu s italským miliardářem dvakrát odložit, nakonec si ale řekli »ano« 17. července při skromném obřadu v Královské kapli Všech svatých v Royal Lodge ve Windsoru.

  Svatební fotky princezny Beatrice a Edoarda Mapelliho Mozziho.
  Autor: archiv Edoarda Mapelliho Mozziho

 • 20.

  Září: Emma Stoneová (32) a Dave McCary (35)

  Oscarová herečka Emma Stoneová se s komikem a scenáristou chystala k oltáři už v březnu, nakonec ale se svatbou museli počkat do září. Pár tvoří už od listopadu 2017, ovšem svoje soukromí si úzkostlivě tají.

  Emma Stone se v v prosinci zasnoubila
  Autor: Instagram
 • 21.

  Říjen: Toni Garnová (38) a Alex Pettyfer (30)

  Deset měsíců od zásnub si prstýnky vyměnili německá modelka Toni Garnová s britským hercem. „Tak teď už mi můžete říkat ženuška,“ vzkázala v říjnu fanouškům z terasy zámku Berner, který se nachází v jejím rodném Hamburku.

  Svatba Toni Garn a Alexe Pottyfera
  Autor: archiv Blesku
 • 22.

  Říjen: Scarlett Johanssonová (36) a Colin Jost (38)

  Americká herečka Scarlett Johanssonová a moderátor spolu randili tři roky, než do toho letos praštili. Kvůli pandemii koronaviru se svatba konala jen za účasti členů rodiny a nejbližších přátel. Pro Scarlett to byla už třetí veselka, pro Josta první.

  Scarlett Johnansson a Colin Jost
  Autor: Profimedia
  Fotogalerie
  201 fotografií

   

   

Témata

svatba 2020

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy