Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

VIP svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další!

/
 • Svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další!
  1. ledna 2020 ● 06:36

  V roce 2019 do toho praštilo mnoho celebrit a osobností. Hned na jaře se oženili hlavní představitelé filmových Básníků Pavel Kříž a David Matásek. Svatby se konaly tajně, v příště střeženém zámku, na stadionu, nebo dokonce uprostřed pouště v americké Arizoně.

 • 1.

  Český showbyznys - leden až květen

  Pavel Kříž (58) a Jolana (43)

  Dva roky před šedesátkou do toho Štěpán Šafránek z Básníků praštil! Důkazem je snubní prsten na levé ruce, který nešlo na filmovém festivalu v Karlových Varech přehlédnout. Herec řekl »ano« své přítelkyni Jolaně (43), ze které se stala paní Křížová.

  Pavel Kříž s prstýnkem na ruce v Karlových Varech
  Autor: David Kundrát a Bioscop

  David Matásek (56) a Eva Vlachová (31)

  Další filmový básník Kendy se počtvrté oženil! »Ano« řekl své přítelkyni Evě Vlachové, která je o 25 let mladší. David má nejenom čtvrtou ženu, ale i čtyři děti. Veselka proběhla na zahradě, nevěsta byla v bílém a ženich v tmavém obleku.

  David Matásek s Evou
  Autor: Foto herminapress.cz

  Tatiana Vilhelmová (41) a Vojta Dyk (34)

  První máj si pro svůj velký den vybrali herci, kteří jsou spolu už 9 let a mají syna Aloise (6). Pár si řekl »ano« v malé obci Blatnice pod Svatým Antonínkem na místním kopci v utajení. Svatbou se pochlubili na sociální síti o pár dní později.

  Vojta Dyk s Táňou Vilhelmovou už jsou svoji! Tajná svatba na svátek lásky.
  Autor: Instagram/vojtechdyk_bsideband

  Pavel Cejnar (42) a Veronika

  Moderátor Evropy 2 pojal za manželku svou dlouholetou partnerku, se kterou má tříletého syna Matěje. Obřad se uskutečnil v květnu na hradě Kunětická hora. Novomanželům hrály po obřadu kapely Eddie Stoilow a Mirai.

  "Už jsme tři Cejni," pochlubil se moderátor na instagramu
  Autor: Instagram

  Olga Špátová (35) a Jan Malíř (71)

  Bývalá partnerka zpěvačky Anety Langerové (32) se tajně provdala za kameramana, s nímž vychovává dvouletou dceru Olgu. „Jsem pyšnej na to, že jsem ji dostal pod čepec, brali jsme se letos 11. května,“ potvrdil Malíř, který se nezalekl pověry – svatba v máji, nevěsta na máry.

  Olga Špátová a Jan Malíř s dcerou
  Autor: Martin Hykl

  Petra Svoboda (36) a Ondřej Křivka (33)

  Svoboda přišla o svobodu. Moderátorka televize Nova se vdala za partnera Ondřeje Křivku (33). Své »ano« si řekli v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně za účasti rodiny a nejbližších přátel. Tři měsíce po svatbě se stali rodiči syna Eduarda.

  Petra Svoboda se vdala
  Autor: Štěpán Vrzala

  Natálie Kocábová (35) a Miloš Hoffmann

  Dcera Michaela Kocába (65) se podruhé vdala. Jejím manželem se stal slovenský partner, se kterým má ročního syna Eliota. „Taková výjimečná sobota, já a brácha jedeme do kostela za Milošem Hoffmannem,“ napsala Natálie ke květnové fotografii.

  Překvapení sobotního večera: Natálie Kocábová se v tichosti vdala!
  Autor: Facebook

  Patrik Vrbovský (42) alias Rytmus a Jasmina Alagič (29)

  V té době těhotná moderátorka a raper si řekli »ano«. Obřad proběhl na přísně střeženém zámku v Pezinku. Místo svatby hlídala ochranka a nikdo nezvaný nesměl na obřad proniknout.

  Svatba Rytmuse a Jasminy
  Autor: Instagram

  Patrik Hezucký (49) a Nikola

  Ještě před padesátkou se rozhodl oženit. Na farmě Soběsuky si vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni Nikolu Pastirčákovou. Zasnoubili se loni po sedmi letech vztahu. A v prosinci se jim narodil syn Oliver.

  Svatba Patrika a Nikoly Hezuckých
  Autor: archiv Blesku

  Filip Blažek (46) a Jolana (39)

  I přesto, že herec roky tvrdil, že Jolana je jeho manželkou, nebylo tomu tak. Až teprve v březnu loňského roku požádal oficiálně svou partnerku v Římě o ruku. Vzali se na zámečku Jánský vrch v Rychlebských horách.

  Filip a Jovana Blažkovi při svatebním tanci.
  Autor: Profimedia.cz

 • 2.

  Český showbyznys - červen až září

  David Gránský (27) a Nikola

  Seriálový fešák už není k mání. Vzal si svoji přítelkyni, kterou požádal o ruku loni. Obřad se odehrál v červnu v malebném srubovém městečku v Úžicích v přísném utajení. Přítomna byla jen rodina a nejbližší přátelé.

  David Gránský s manželkou Nikolou
  Autor: facebook.cz

  Tereza Voříšková (30) a Matyáš Ramba (27)

  Ještě před porodem prvního potomka byla pod čepcem. Tajnou červencovou veselku s tanečníkem popsala velmi detailně. „Závoj je ručně vyšívanej podle kreseb mojí sestry, jsou tam věci, který mám ráda. Včela a medvěd, pravda a láska, svobodná a divoká.“

  Tereza Voříšková se vdala
  Autor: Instagram
  Zamilovaná Tereza Voříšková cukrovala s přítelem na cenách designu. Skvělý outfit zabila od kotníků dolů.
  Autor: Profimedia.cz

  Adéla Gondíková (46) a Jiří Langmajer (53)

  Žili spolu dlouhých devět let a nakonec do toho herci praštili. Vzali se v červenci v Kostelci u Křížků a pak následoval koncert skupiny J.A.R s podtitulem Kouba se žení.

  Novomanželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková
  Autor: Kundrát, Hykl

  Roman Vojtek (47) a Petra Vraspírová (32)

  Herec a zpěvák se v červenci podruhé oženil. Po tříleté známosti si v naprostém utajení na zámku v Napajedlech vzal muzikálovou herečku Petru Vraspírovou. Pár se novinkou pochlubil na sociální síti.

  Roman Vojtek a Petra Vraspírová se vzali
  Autor: Instagram

  Petra Němcová (40) a Benjamin Larretche

  Poté, co jí nevyšly čtyři vážné vztahy, si ji v srpnu k oltáři odvedl snoubenec s pořadovým číslem pět. Veselka těhotné české topmodelky proběhla na posvátném místě uprostřed arizonské pouště nad městem Sedona.

  Modelka Petra Němcová se provdala
  Autor: Instagram

  Sandra Parmová (33) a Pavel Pospíšil

  Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě je pod čepcem. Svatba se konala v malebné stodole Suška poblíž Znojma. Datum 10. srpna nebylo náhodné, protože v ten samý den, ale před dvěma roky, přišla na svět dcera Emily.

  Krásná svatba půvabné Sandry Parmové.
  Autor: Kamil Saliba

  Libor Bouček (39) a Gabriela Bendová (27)

  Moderátor vlezl v srpnu do chomoutu už potřetí. S modelkou Gabrielou se nechal nejprve oddat na Okoři a velkou oslavu nachystal v penzionu v Číčovicích. Tam už se od rána sjížděly různé hvězdy, nechyběla ani Jiřina Bohdalová (88).

  Svatba Libora Boučka
  Autor: David Kundrát

  Miluše Bittnerová (41) a Renda (45)

  To byl fofr! Jen dva dny před narozením dcery Betynky se z ní stala vdaná paní. Realizace obřadu na úřadě pouze se dvěma svědky trvala dva dny, do manželství pak vstoupila v černých šatech a o berlích. Neobešla se bez nich kvůli poraněnému menisku.

  Miluše Bittnerová s partnerem
  Autor: archiv Blesku

  Miluše Bittnerová s kočárkem
  Autor: Foto Blesk – David Turek, archiv

  Jan Železný (53) a Andrea Drápalová (26)

  Oštěpařská legenda do toho praštila už podruhé a hodně stylově. Trojnásobný olympijský vítěz si vzal v září svěřenkyni Andreu na nymburském stadionu přímo v oštěpařském sektoru.

  Novopečení manželé Jan Železný a Andrea Drápalová
  Autor: archiv Jana Železného

 • 3.

  Politika

  Jan Klaus (45) a Lucie Trnková (28)

  Jan Klaus je druhým synem exprezidenta Václava Klause (78) a pracuje přes 14 let v energetickém gigantu ČEZ. Tam také potkal svou druhou lásku, Lucii Trnkovou, která tam byla zaměstnána jako asistentka generálního ředitele. Po několikaměsíční známosti si ji v lednu v utajení vzal v tyrolských Alpách, kam nepozval nikoho z rodiny.

  Jan Klaus si vzal Lucii v zasněženém Rakousku.
  Autor: archiv Blesku, ČTK

  Pavel Kováčik (64) a Hanka Kováčiková

  Šéf poslanců KSČM se podruhé oženil v dubnu. Po dlouhé známosti si vzal členku ochranky Poslanecké sněmovny, kterou každý den potkával v práci. S veselkou se pochlubil svým kolegům na zasedání klubu.

  Předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik a jeho policistka (22. 8. 2019)
  Autor: Blesk - Jakub Poláček

  Adam Vojtěch (33) a Olga Píšová (34)

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) do toho v říjnu praštil se svou láskou ze studií Olgou Píšovou. Svatba byla na zámku Niměřice nedaleko Mladé Boleslavi pouze v rodinném kruhu. Jediným politikem, kterého si pozvali, tak byl premiér Andrej Babiš (65, ANO). Ten také na sociální síti facebook propálil, že je ministr v chomoutu.

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se oženil s dlouholetou partnerkou Olgou (19.10.2019)
  Autor: Foto pro Blesk - Lukáš Koňařík
  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se oženil s dlouholetou partnerkou Olgou (19.10.2019)
  Autor: Foto pro Blesk - Lukáš Koňařík

 • 4.

  Sport

  Pavel Maslák (28) a Nella Borovenová

  Českou sprinterskou hvězdu seznámila se studentkou architektury běžkyně Kristýna Mäki. Svatba se měla konat až v létě, ale vše nakonec muselo být urychleno kvůli těhotenství nevěsty a obřad proběhl již v březnu.

  Nella a Pavel Maslákovi si ve čtvrtek řekli ano
  Autor: Instagram

  Eva Puskarčíková (28) a Lukáš Kristejn (30)

  Velká biatlonová veselka proběhla v květnu v Bedřichově, elitní závodnice si brala někdejšího reprezentanta. Ze svatební cesty sešlo, hned ráno po obřadu uháněla Eva na soustředění na Mallorku.

  Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna
  Autor: instagram.com

  Denisa Rosolová (33) a Adam Sebastian Helcelet (28)

  Překážkářka s desetibojařem svůj den D tajili, pak se oba atleti vzali v červnu na poli! „Nemohla jsem chtít krásnější svatbu,“ vyznala se Denisa, která už dříve byla provdaná za tenistu Rosola.

  Bývalá překážkářka Denisa Rosolová a desetibojař Adam Sebastian Helcelet se vzali při romantickém obřadu v přírodě.
  Autor: Josef Marek

  Jiří Veselý (26) a Denisa Somrová

  Českého tenistu uhranula krásná číšnice v jedné z prostějovských restaurací a už se od ní nehnul. Nejprve si pořídili psíka, letos v březnu se jim narodila dcerka Sofie a v červnu se brali.

  Svatba Jiřího Veselého
  Autor: archiv Blesku

  David Limberský (36) a Lenka Olbertová

  Plzeňský fotbalový rebel má sice s dlouholetou přítelkyní Míšou dvě děti, ale za choť pojal v červnu až sličnou modelku Lenku. Svatbu měli nadvakrát – na exotickém Mauriciu a u Plzně.

  David Limberský a jeho půvabná Lenka si před svými nejbližšími řekli své druhé »ano« v Kalikovského Mlýně
  Autor: Acproduction.cz / acproduction s.r.o.

  Tomáš Hertl (26) a Aneta Netolická

  Hokejový Žralok si rošťandu Anetu bral v červenci na zámku Mcely a hned zjistil, kdo doma bude vládnout. Nevěsta ho škádlila se lžičkou s pamlskem tak dlouho, že se hokejista raději zakousnul do dortu sám.

  Svatba Tomáše Hertla
  Autor: archiv Blesku

  Jiří Prskavec (26) a Tereza Cviklová

  Kajakářský mistr světa se potkal se ségrou parťáka Cvikla na vyhlášení ankety Kanoista roku, pak si dali v Praze rande a byla z toho láska jako trám. Mají spolu půlročního synka Jiříka a brali se v říjnu.

  Kajakář Jiří Prskavec s půvabnou manželkou Terezkou a jejich pinďou Jiříkem
  Autor: Instagram

 • 5.

  Zahraničí

  Tommy Lee (57) a Brittany Furlanová (33)

  Rocker stylově oslavil den sv. Valentýna. Bubeník populární metalové kapely Mötley Crüe, který měl dříve za ženu i herečku Pamelu Andersonovou (52), si totiž ve svátek všech zamilovaných vzal svoji současnou přítelkyni, internetovou celebritu.

  Tommy Lee a Brittany Furlan
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Tom Kaulitz (30) a Heidi Klum (46)

  Německý pár, který spolu tehdy byl jen pár měsíců, držel informaci o svém obřadu pod pokličkou. Světem ale proběhla zpráva, že v únoru si kytarista s modelkou ve vší tichosti přebrali obřadní list.

  Heidi Klum a Tom Kaulitz
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Idris Elba (47) a Sabrina Dhowreová (30)

  Herec a také muzikant, o kterém se šuškalo, že by mohl být novým Jamesem Bondem (jako první černoch), se stal ženáčem 26. dubna v Marrákeši. Jeho vyvolená je modelka.

  Idris Elba a Sabrina Dhowre
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Karl Glusman (31) a Zoë Kravitzová (30)

  Oba herci se vzali už v květnu, ale pravá oslava proběhla až 29. června v Paříži, a to přímo v domě Zoëina otce, rockera Lennyho Kravitze! Nechyběly velké hvězdy showbyznysu... A to přitom žádost o ruku proběhla doma a jen v papučích!

  Karl Glusman a Zoë Kravitz
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Sergio Ramos (33) a Pilar Rubiová (41)

  Zasnoubili se až poté, co se jim narodili tři synkové. Kapitán španělského fotbalového nároďáku za to své lásce nachystal v Seville červnovou svatbu snů s houfem celebrit, naživo hrála legendární kapela AC/DC.

  Sergio Ramos a Pilar Rubio
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Chris Pratt (40) a Katherine Schwarzeneggerová (29)

  8. červen, to byl den, kdy si své »ano« řekli herec a nejstarší dcera Arnolda Schwarzeneggera. Pár spolu randil od června 2018. V lednu 2019 se zasnoubili a v létě se vzali na ranči v San Diegu.

  Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Dwayne Johnson (47) a Lauren Hashianová (35)

  Herec známý také pod přezdívkou Skála a zpěvačka jsou spolu už dlouhou dobu. Lásku stvrdili stylově na Havaji, své »ano« si řekli 18. srpna a se snímky se pochlubili na instagramu.

  Dwayne Johnson (47) a Lauren Hashian
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Justin Bieber (25) a Hailey Baldwinová (23)

  Svatbou se rozhodl zahnat chmury i kanadský zpěvák, když si 30. září vzal modelku před zraky příbuzných a nejbližších přátel, kterých bylo v pětihvězdičkovém hotelu Montage Palmetto Bluff 154. Pár už přitom jednu svatbu měl, a to v září 2018 na newoyrské radnici.

  Justin Bieber a Hailey Baldwin
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Cooke Maroney (34) a Jennifer Lawrenceová (29)

  Umělec a slavná herečka spolu byli poprvé spatřeni v roce 2018. O necelý rok později si řekli »ano«. Veselky pořádané 19. října v Newportu se účastnilo 150 hostů včetně hvězd jako herečky Sharon Stoneová či Ashley Olsenová.

  Cooke Maroney a Jennifer Lawrence
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Rafael Nadal (33) a María Francisca Perellóová (31)

  Po 15 letech vztahu se konečně rozhoupal. Španělský tenisový titán si v říjnu vzal svou dětskou lásku Xiscu doma na Mallorce, v pevnosti La Fortaleza. Na svatbě nechyběl ani bývalý španělský král Juan Carlos I.

  Rafael Nadal a María Francisca Perelló
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv

  Domenico Martucci(43) a Nikol Vrbová (26)

  Byl bláznivě zamilovaný do Ivety Bartošové (†48), a nakonec se oženil s její kopií. Italský hrabě pojal v listopadu za manželku blondýnku Nikol. Obřad proběhl na lodi. V rodné Itálii s novomanželkou hned prožil také líbánky.

  Domenico Martucci a Nikol Vrbová
  Autor: Instagram, profimedia.cz, archiv
  Fotogalerie
  193 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

mord: Jak to, že je na obrázku s Pavlem Křížem režisérka Irena Pavlásková? to bude asi těžko jeho žena neumíte udělat nic pořádně bulvární pakazi

(01. 01. 2020 19:33)

Evka4: zkratik: Jo, to je dobrej fór

(01. 01. 2020 16:47)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy