7. duben 2020
Svátek slaví Heřman / Hermína, zítra Ema

VIP svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další!

/
 • Svatby v roce 2019: Praštili do toho Básníci, Vilhelmová s Dykem a další!
  1. ledna 2020 ● 06:36

  V roce 2019 do toho praštilo mnoho celebrit a osobností. Hned na jaře se oženili hlavní představitelé filmových Básníků Pavel Kříž a David Matásek. Svatby se konaly tajně, v příště střeženém zámku, na stadionu, nebo dokonce uprostřed pouště v americké Arizoně.

 • 1.

  Český showbyznys - leden až květen

  Pavel Kříž (58) a Jolana (43)

  Dva roky před šedesátkou do toho Štěpán Šafránek z Básníků praštil! Důkazem je snubní prsten na levé ruce, který nešlo na filmovém festivalu v Karlových Varech přehlédnout. Herec řekl »ano« své přítelkyni Jolaně (43), ze které se stala paní Křížová.

  Pavel Kříž s prstýnkem na ruce v Karlových Varech

  David Matásek (56) a Eva Vlachová (31)

  Další filmový básník Kendy se počtvrté oženil! »Ano« řekl své přítelkyni Evě Vlachové, která je o 25 let mladší. David má nejenom čtvrtou ženu, ale i čtyři děti. Veselka proběhla na zahradě, nevěsta byla v bílém a ženich v tmavém obleku.

  David Matásek s Evou
  David Matásek s Evou
  Autor: Foto herminapress.cz

  Tatiana Vilhelmová (41) a Vojta Dyk (34)

  První máj si pro svůj velký den vybrali herci, kteří jsou spolu už 9 let a mají syna Aloise (6). Pár si řekl »ano« v malé obci Blatnice pod Svatým Antonínkem na místním kopci v utajení. Svatbou se pochlubili na sociální síti o pár dní později.

  Vojta Dyk s Táňou Vilhelmovou už jsou svoji! Tajná svatba na svátek lásky.

  Pavel Cejnar (42) a Veronika

  Moderátor Evropy 2 pojal za manželku svou dlouholetou partnerku, se kterou má tříletého syna Matěje. Obřad se uskutečnil v květnu na hradě Kunětická hora. Novomanželům hrály po obřadu kapely Eddie Stoilow a Mirai.

  "Už jsme tři Cejni," pochlubil se moderátor na instagramu

  Olga Špátová (35) a Jan Malíř (71)

  Bývalá partnerka zpěvačky Anety Langerové (32) se tajně provdala za kameramana, s nímž vychovává dvouletou dceru Olgu. „Jsem pyšnej na to, že jsem ji dostal pod čepec, brali jsme se letos 11. května,“ potvrdil Malíř, který se nezalekl pověry – svatba v máji, nevěsta na máry.

  Olga Špátová a Jan Malíř s dcerou

  Petra Svoboda (36) a Ondřej Křivka (33)

  Svoboda přišla o svobodu. Moderátorka televize Nova se vdala za partnera Ondřeje Křivku (33). Své »ano« si řekli v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně za účasti rodiny a nejbližších přátel. Tři měsíce po svatbě se stali rodiči syna Eduarda.

  Petra Svoboda se vdala

  Natálie Kocábová (35) a Miloš Hoffmann

  Dcera Michaela Kocába (65) se podruhé vdala. Jejím manželem se stal slovenský partner, se kterým má ročního syna Eliota. „Taková výjimečná sobota, já a brácha jedeme do kostela za Milošem Hoffmannem,“ napsala Natálie ke květnové fotografii.

  Překvapení sobotního večera: Natálie Kocábová se v tichosti vdala!

  Patrik Vrbovský (42) alias Rytmus a Jasmina Alagič (29)

  V té době těhotná moderátorka a raper si řekli »ano«. Obřad proběhl na přísně střeženém zámku v Pezinku. Místo svatby hlídala ochranka a nikdo nezvaný nesměl na obřad proniknout.

  Svatba Rytmuse a Jasminy

  Patrik Hezucký (49) a Nikola

  Ještě před padesátkou se rozhodl oženit. Na farmě Soběsuky si vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni Nikolu Pastirčákovou. Zasnoubili se loni po sedmi letech vztahu. A v prosinci se jim narodil syn Oliver.

  Svatba Patrika a Nikoly Hezuckých

  Filip Blažek (46) a Jolana (39)

  I přesto, že herec roky tvrdil, že Jolana je jeho manželkou, nebylo tomu tak. Až teprve v březnu loňského roku požádal oficiálně svou partnerku v Římě o ruku. Vzali se na zámečku Jánský vrch v Rychlebských horách.

  Filip a Jovana Blažkovi při svatebním tanci.

 • 2.

  Český showbyznys - červen až září

  David Gránský (27) a Nikola

  Seriálový fešák už není k mání. Vzal si svoji přítelkyni, kterou požádal o ruku loni. Obřad se odehrál v červnu v malebném srubovém městečku v Úžicích v přísném utajení. Přítomna byla jen rodina a nejbližší přátelé.

  David Gránský s manželkou Nikolou

  Tereza Voříšková (30) a Matyáš Ramba (27)

  Ještě před porodem prvního potomka byla pod čepcem. Tajnou červencovou veselku s tanečníkem popsala velmi detailně. „Závoj je ručně vyšívanej podle kreseb mojí sestry, jsou tam věci, který mám ráda. Včela a medvěd, pravda a láska, svobodná a divoká.“

  Tereza Voříšková se vdala
  Zamilovaná Tereza Voříšková cukrovala s přítelem na cenách designu. Skvělý outfit zabila od kotníků dolů.

  Adéla Gondíková (46) a Jiří Langmajer (53)

  Žili spolu dlouhých devět let a nakonec do toho herci praštili. Vzali se v červenci v Kostelci u Křížků a pak následoval koncert skupiny J.A.R s podtitulem Kouba se žení.

  Novomanželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková

  Roman Vojtek (47) a Petra Vraspírová (32)

  Herec a zpěvák se v červenci podruhé oženil. Po tříleté známosti si v naprostém utajení na zámku v Napajedlech vzal muzikálovou herečku Petru Vraspírovou. Pár se novinkou pochlubil na sociální síti.

  Roman Vojtek a Petra Vraspírová se vzali

  Petra Němcová (40) a Benjamin Larretche

  Poté, co jí nevyšly čtyři vážné vztahy, si ji v srpnu k oltáři odvedl snoubenec s pořadovým číslem pět. Veselka těhotné české topmodelky proběhla na posvátném místě uprostřed arizonské pouště nad městem Sedona.

  Modelka Petra Němcová se provdala

  Sandra Parmová (33) a Pavel Pospíšil

  Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě je pod čepcem. Svatba se konala v malebné stodole Suška poblíž Znojma. Datum 10. srpna nebylo náhodné, protože v ten samý den, ale před dvěma roky, přišla na svět dcera Emily.

  Krásná svatba půvabné Sandry Parmové.

  Libor Bouček (39) a Gabriela Bendová (27)

  Moderátor vlezl v srpnu do chomoutu už potřetí. S modelkou Gabrielou se nechal nejprve oddat na Okoři a velkou oslavu nachystal v penzionu v Číčovicích. Tam už se od rána sjížděly různé hvězdy, nechyběla ani Jiřina Bohdalová (88).

  Svatba Libora Boučka

  Miluše Bittnerová (41) a Renda (45)

  To byl fofr! Jen dva dny před narozením dcery Betynky se z ní stala vdaná paní. Realizace obřadu na úřadě pouze se dvěma svědky trvala dva dny, do manželství pak vstoupila v černých šatech a o berlích. Neobešla se bez nich kvůli poraněnému menisku.

  Miluše Bittnerová s partnerem

  Miluše Bittnerová s kočárkem

  Jan Železný (53) a Andrea Drápalová (26)

  Oštěpařská legenda do toho praštila už podruhé a hodně stylově. Trojnásobný olympijský vítěz si vzal v září svěřenkyni Andreu na nymburském stadionu přímo v oštěpařském sektoru.

  Novopečení manželé Jan Železný a Andrea Drápalová

 • 3.

  Politika

  Jan Klaus (45) a Lucie Trnková (28)

  Jan Klaus je druhým synem exprezidenta Václava Klause (78) a pracuje přes 14 let v energetickém gigantu ČEZ. Tam také potkal svou druhou lásku, Lucii Trnkovou, která tam byla zaměstnána jako asistentka generálního ředitele. Po několikaměsíční známosti si ji v lednu v utajení vzal v tyrolských Alpách, kam nepozval nikoho z rodiny.

  Jan Klaus si vzal Lucii v zasněženém Rakousku.

  Pavel Kováčik (64) a Hanka Kováčiková

  Šéf poslanců KSČM se podruhé oženil v dubnu. Po dlouhé známosti si vzal členku ochranky Poslanecké sněmovny, kterou každý den potkával v práci. S veselkou se pochlubil svým kolegům na zasedání klubu.

  Předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik a jeho policistka (22. 8. 2019)

  Adam Vojtěch (33) a Olga Píšová (34)

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) do toho v říjnu praštil se svou láskou ze studií Olgou Píšovou. Svatba byla na zámku Niměřice nedaleko Mladé Boleslavi pouze v rodinném kruhu. Jediným politikem, kterého si pozvali, tak byl premiér Andrej Babiš (65, ANO). Ten také na sociální síti facebook propálil, že je ministr v chomoutu.

  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se oženil s dlouholetou partnerkou Olgou (19.10.2019)
  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se oženil s dlouholetou partnerkou Olgou (19.10.2019)

 • 4.

  Sport

  Pavel Maslák (28) a Nella Borovenová

  Českou sprinterskou hvězdu seznámila se studentkou architektury běžkyně Kristýna Mäki. Svatba se měla konat až v létě, ale vše nakonec muselo být urychleno kvůli těhotenství nevěsty a obřad proběhl již v březnu.

  Nella a Pavel Maslákovi si ve čtvrtek řekli ano

  Eva Puskarčíková (28) a Lukáš Kristejn (30)

  Velká biatlonová veselka proběhla v květnu v Bedřichově, elitní závodnice si brala někdejšího reprezentanta. Ze svatební cesty sešlo, hned ráno po obřadu uháněla Eva na soustředění na Mallorku.

  Biatlonistka Eva Puskarčíková si vzala kolegu Lukáše Kristejna

  Denisa Rosolová (33) a Adam Sebastian Helcelet (28)

  Překážkářka s desetibojařem svůj den D tajili, pak se oba atleti vzali v červnu na poli! „Nemohla jsem chtít krásnější svatbu,“ vyznala se Denisa, která už dříve byla provdaná za tenistu Rosola.

  Bývalá překážkářka Denisa Rosolová a desetibojař Adam Sebastian Helcelet se vzali při romantickém obřadu v přírodě.

  Jiří Veselý (26) a Denisa Somrová

  Českého tenistu uhranula krásná číšnice v jedné z prostějovských restaurací a už se od ní nehnul. Nejprve si pořídili psíka, letos v březnu se jim narodila dcerka Sofie a v červnu se brali.

  Svatba Jiřího Veselého

  David Limberský (36) a Lenka Olbertová

  Plzeňský fotbalový rebel má sice s dlouholetou přítelkyní Míšou dvě děti, ale za choť pojal v červnu až sličnou modelku Lenku. Svatbu měli nadvakrát – na exotickém Mauriciu a u Plzně.

  David Limberský a jeho půvabná Lenka si před svými nejbližšími řekli své druhé »ano« v Kalikovského Mlýně

  Tomáš Hertl (26) a Aneta Netolická

  Hokejový Žralok si rošťandu Anetu bral v červenci na zámku Mcely a hned zjistil, kdo doma bude vládnout. Nevěsta ho škádlila se lžičkou s pamlskem tak dlouho, že se hokejista raději zakousnul do dortu sám.

  Svatba Tomáše Hertla

  Jiří Prskavec (26) a Tereza Cviklová

  Kajakářský mistr světa se potkal se ségrou parťáka Cvikla na vyhlášení ankety Kanoista roku, pak si dali v Praze rande a byla z toho láska jako trám. Mají spolu půlročního synka Jiříka a brali se v říjnu.

  Kajakář Jiří Prskavec s půvabnou manželkou Terezkou a jejich pinďou Jiříkem

 • 5.

  Zahraničí

  Tommy Lee (57) a Brittany Furlanová (33)

  Rocker stylově oslavil den sv. Valentýna. Bubeník populární metalové kapely Mötley Crüe, který měl dříve za ženu i herečku Pamelu Andersonovou (52), si totiž ve svátek všech zamilovaných vzal svoji současnou přítelkyni, internetovou celebritu.

  Tommy Lee a Brittany Furlan

  Tom Kaulitz (30) a Heidi Klum (46)

  Německý pár, který spolu tehdy byl jen pár měsíců, držel informaci o svém obřadu pod pokličkou. Světem ale proběhla zpráva, že v únoru si kytarista s modelkou ve vší tichosti přebrali obřadní list.

  Heidi Klum a Tom Kaulitz

  Idris Elba (47) a Sabrina Dhowreová (30)

  Herec a také muzikant, o kterém se šuškalo, že by mohl být novým Jamesem Bondem (jako první černoch), se stal ženáčem 26. dubna v Marrákeši. Jeho vyvolená je modelka.

  Idris Elba a Sabrina Dhowre

  Karl Glusman (31) a Zoë Kravitzová (30)

  Oba herci se vzali už v květnu, ale pravá oslava proběhla až 29. června v Paříži, a to přímo v domě Zoëina otce, rockera Lennyho Kravitze! Nechyběly velké hvězdy showbyznysu... A to přitom žádost o ruku proběhla doma a jen v papučích!

  Karl Glusman a Zoë Kravitz

  Sergio Ramos (33) a Pilar Rubiová (41)

  Zasnoubili se až poté, co se jim narodili tři synkové. Kapitán španělského fotbalového nároďáku za to své lásce nachystal v Seville červnovou svatbu snů s houfem celebrit, naživo hrála legendární kapela AC/DC.

  Sergio Ramos a Pilar Rubio

  Chris Pratt (40) a Katherine Schwarzeneggerová (29)

  8. červen, to byl den, kdy si své »ano« řekli herec a nejstarší dcera Arnolda Schwarzeneggera. Pár spolu randil od června 2018. V lednu 2019 se zasnoubili a v létě se vzali na ranči v San Diegu.

  Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger

  Dwayne Johnson (47) a Lauren Hashianová (35)

  Herec známý také pod přezdívkou Skála a zpěvačka jsou spolu už dlouhou dobu. Lásku stvrdili stylově na Havaji, své »ano« si řekli 18. srpna a se snímky se pochlubili na instagramu.

  Dwayne Johnson (47) a Lauren Hashian

  Justin Bieber (25) a Hailey Baldwinová (23)

  Svatbou se rozhodl zahnat chmury i kanadský zpěvák, když si 30. září vzal modelku před zraky příbuzných a nejbližších přátel, kterých bylo v pětihvězdičkovém hotelu Montage Palmetto Bluff 154. Pár už přitom jednu svatbu měl, a to v září 2018 na newoyrské radnici.

  Justin Bieber a Hailey Baldwin

  Cooke Maroney (34) a Jennifer Lawrenceová (29)

  Umělec a slavná herečka spolu byli poprvé spatřeni v roce 2018. O necelý rok později si řekli »ano«. Veselky pořádané 19. října v Newportu se účastnilo 150 hostů včetně hvězd jako herečky Sharon Stoneová či Ashley Olsenová.

  Cooke Maroney a Jennifer Lawrence

  Rafael Nadal (33) a María Francisca Perellóová (31)

  Po 15 letech vztahu se konečně rozhoupal. Španělský tenisový titán si v říjnu vzal svou dětskou lásku Xiscu doma na Mallorce, v pevnosti La Fortaleza. Na svatbě nechyběl ani bývalý španělský král Juan Carlos I.

  Rafael Nadal a María Francisca Perelló

  Domenico Martucci(43) a Nikol Vrbová (26)

  Byl bláznivě zamilovaný do Ivety Bartošové (†48), a nakonec se oženil s její kopií. Italský hrabě pojal v listopadu za manželku blondýnku Nikol. Obřad proběhl na lodi. V rodné Itálii s novomanželkou hned prožil také líbánky.

  Domenico Martucci a Nikol Vrbová
  Fotogalerie
  199 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

zkratik: jestli článek psala Remešová,tak se ničemu nedivím

www.ga­leri­eprol­hanyc­h.on­line/­gp/mic­haela-remesova/

(01. 01. 2020 21:15)

mord: Jak to, že je na obrázku s Pavlem Křížem režisérka Irena Pavlásková? to bude asi těžko jeho žena neumíte udělat nic pořádně bulvární pakazi

(01. 01. 2020 19:33)

Evka4: zkratik: Jo, to je dobrej fór

(01. 01. 2020 16:47)

zkratik: Vilhelmová s věnečkem na hlavě,se p.o.s.e.r.u

(01. 01. 2020 13:21)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy