Navenek udivovala éterickou postavou – její drobná figura byla vzorem křehkosti. Po 18 letech od natáčení pod taktovkou Filipa Renče (54) se filmová maturantka Tereza zakulatila, omezovat v jídle už se ale rozhodně nehodlá. Po filmování Rebelů sice zamotala hlavu nejednomu chlapeckému divákovi, ale Zuzky tělo se kvůli nedostatku vitaminů hroutilo.

Bylo to šílené. Tehdy jsem skoro vůbec nejedla. Filipovi se samozřejmě líbilo, že jsem byla hubená, a mně se tak stáhl žaludek, že mi to ani nedocházelo, že bych se měla najíst,“ popsala Blesku. „Pak to odnesly hlavně zuby. Měla jsem strašně moc kazů, protože jsem neměla žádné vitaminy,“ dodala na slavnostní premiéře Šťastného nového roku.

Jak vidíte, teď mi chutná. Ale i když mi váha kolísá, tak mi nezdravé věci ani nechutnají. Bílou mouku, laktózu vůbec, cukry úplně jiný než bílý. I když jsem silnější, tak zdravě vařím,“ uzavřela Norisová s tím, že na konci roku se nehodlá nijak omezovat. Příkladem chce být hlavně pro svou holčičku Júlinku (6).

Hvězda Rebelů Zuzana Norisová: Kvůli Tváři přišla o rodinu!

Video
délka: 01:35.55
Video se připravuje ...

Hvězda Rebelů Zuzana Norisová: Kvůli Tváři přijde o rodinu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
32 fotografií