Lucie z Kladna se ve středu postarala o zapamatování hodnou premiéru Výměny manželek. Diváci si nedokázali vybavit, kdy byli z některé z rodin, které se v pořadu v průběhu let objevily, naposledy tak znechucení. Když se ale po skončení epizody přesunuli na sociální sítě diskutovat o chování Lucie a vyměňovat si dojmy, zjistili, že její osud je tragičtější, než se původně domnívali.

Do pořadu se Lucie přihlásila jako matka čtyř dětí. Podle tvrzení některých lidí v diskuzích pod videi na oficiálním facebookovém profilu pořadu, je ve skutečnosti osminásobnou matkou! „Lucie má osm dětí, s prvním chlapem má čtyři a s druhým taky. Ty první čtyři jsou v pěstounské péči,“ stálo v jednom z komentářů, který vysvětlil i okolnosti odebrání.

Video:Výměna manželek: Nepořádek a zápach vládl domácností!

Video
délka: 01:38.84

Výměna manželek: Nepořádek a zápach vládl domácností! FTV Prima

„Její expartner jedno dítě mlátil, když Lucie nebyla doma. Jak se vrátila, jela s malou do nemocnice. Potvrdili týrání dětí a odebrali jí malou a vzápětí zbylé tři děti,“ šokovala na facebooku žena, která Lucii zřejmě zná. Dokonce po internetu měly kolovat i zvěsti, že snad Lucii nějaké dítě i zemřelo. To ona v rozhovoru pro novaplus popřela. 

Ze Standy, jehož na konci dílu brutálně seřvala, je už ale mezitím také expartner. V rozhovoru pro novaplus Lucie prozradila, že se tři týdny po konci natáčení dala dohromady s bývalým spolužákem, jenž byl předtím ve výkonu trestu.

Jeho jméno je Michal Navrátil a podle serveru eXtra.cz byl odsouzen ke 12 letům ve vězení za vraždu, kterou spáchal v roce 2008 pod vlivem alkoholu a marihuany v Rakovníku. Dvěma bodnými ranami měl usmrtit muže na náměstí.

VIDEO: Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu!

Video
délka: 01:03.28

Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu! TV Nova

Fotogalerie
23 fotografií