V prvním díle po zimní pauze jsme poznali rodinu z Kladna – Lucií (34), Standou (54), Ester (8), Mikulášem (7), Stáňou (9) a Šimonem (6). Ovšem též přímbravskou rodinu - Alenu (40), Roberta (42) a Davida (19).

Diváky asi nejvíce zaujala Lucie, která do houskových knedlíků nechtěla dát housku, měla zanedbanou domácnost a posléze se vyznamenala pořádným výstupem na závěr. I ona sama uznává, že se tehdy neudržela. „Ten poslední záběr, přehnala jsem to. Mně šlo o to, že nevařila!“ prozradila s odstupem po natáčení pro TV Nova Lucie.

V jejím životě došlo ostatně od té doby na pár změn. „Žijeme tedy úplně jinak, nejsme v tom původním bytě, co jsme byli,“ odtajnila například s tím, že také chování dětí už je prý lepší. Ani s partnerem Standou už spolu nejsou. „My jsme rozvedení,“ přiznala.

VIDEO: Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu!

Video
délka: 01:03.28

Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu! TV Nova

Dlouho ale sama rozhodně nezůstala. „Potkala jsem bejvalýho spolužáka, s ním jsem vlastně rok, protože byl ve výkonu trestu. Dali jsme se dohromady asi 14 dní nebo tři týdny po Výměně,“ netají se novou láskou Lucka, která se bude navíc v únoru znovu vdávat. S mužem by si také přáli další miminko...

„Tam je to spíš namyšlenost. Kde můžou, tam mě pomlouvají,“ posteskla si Lucie ohledně druhé rodiny a zejména na ‚náhradního syna‘ asi nevzpomíná dobře. „Nemusel dělat frajera.“

VIDEO: Výměna manželek: Nepořádek a zápach vládl domácností!

Video
délka: 01:38.84

Výměna manželek: Nepořádek a zápach vládl domácností! FTV Prima

Fotogalerie
21 fotografií