Blonďatá účastnice první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009, která se vloni málem stala mluvčí slovenského předsedy vlády, se netají svou vírou i názory, které jsou podle mnohých lidí až příliš zpátečnické a staromódní. Setkala se dokonce i s drsným odsuzováním a výhrůžkami, a to především poté, co při volbách hlavy státu tvrdě vystupovala proti Zuzaně Čaputové (47). „Volila jsem pana Mikloška jako křesťanského kandidáta s morálními hodnotami, jaké uznávám po celý svůj život i já,“ vysvětlovala slovenskému magazínu Šarm.

„Zastávám tradiční rodinu, kterou pro mě tvoří otec a matka, tedy muž a žena,“ zdůrazňovala kráska, která se v SuperStar úspěšně probojovala až do finále a porazil ji až Miroslav Šmajda (32) s Martinem Chodúrem (31). „Stejně se stavím i k otázce registrovaných partnerství. Neznamená to, že tyto skupiny lidí odsuzuji. Právě naopak, respektuji každého svobodnou volbu, ale souhlasit s ní nemusím. Nemám právo lidi soudit ani odsuzovat, mám však právo na vlastní názor. Stejně je to i s potraty. Neuznávám je,“ prohlašovala skálopevně.

VIDEO: SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude!

Video
délka: 04:10.82
Video se připravuje ...

SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Podle svého přesvědčení také žije – s partnerem Michalem sice teď v lednu plánuje veselku spojenou s církevním obřadem v římsko-katolickém kostele Nanebevzetí Panny Marie v Šamorině, odkud Stará pochází, ale prozatím spolu „na hromádce“ nežijí. Proto všechny překvapilo, když sdílela fotku ze svého bytu s popiskem, že jí „běží už třetí pračka, druhá sušička, má navařeno a uklizeno“, a teď se na svém gauči hodlá věnovat čtení. „Už bydlíš se snoubencem? Protože jsi plánovala jít k němu až po svatbě, tak jestli jsi změnila názor…“ zajímali se její zvědaví fanoušci.

„Nebydlím a názor jsem nezměnila, dnes jsem byla u nás doma asi po týdnu, vyprala jsem, pouklízela, leccos uvařila v mé kuchyňce, a už jsem doma s rodiči,“ reagovala ještě ve večerních hodinách Stará. Její snoubenec v bytě, který si společně zakoupili za 130 tisíc euro (tedy 3,4 milionu českých korun), má tedy veškerý komfort a jeho nastávající ženuška si ho jaksepatří opečovává! „Takovýto předmanželský život je opravdu nádhera a nikdy bych neměnila. Ti, co to takto měli také, pochopí,“ domnívá se Dominika. Pro většinu párů je ale tato představa partnerského soužití dosti neobvyklá…

VIDEO: SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? 

Video
délka: 02:44.87
Video se připravuje ...

SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
50 fotografií