Se svým partnerem randí zpěvačka Dominika Stará sice sotva rok, ale podle všeho je to ten pravý. Už jsou zasnoubení… a co nevidět z nich budou i manželé. Kvůli plánové veselce dokonce plavovlasá kráska odmítla nabídku slovenského premiéra Igora Matoviče (47), aby se stala jeho mluvčí (což bylo pro mnohé její příznivce velkým překvapením, jelikož se Stará politologii a vlastně ani politice nikdy nevěnovala, po osmiletém gymnáziu na Slovensku jen v USA, kam se na čas přestěhovala, totiž studovala management).

Se snoubencem si každopádně již stihla pořídit společný byt a po svatbě se hodlají sestěhovat – zpěvačka je totiž silně věřící, a tak ji na předmanželské techtle mechtle zřejmě neužije.

A ani na okřídlené rčení „do roka a do dne“ – partner jí zásnubní prstýnek navlékl v červenci, velký den D ovšem Dominiku čeká již teď v lednu. Zpěvačka to sice nikde explicitně nenapsala, ale leccos naznačovalo tomu, že už slyší znít svatební zvony: svatební šaty měla například vybrané už v polovině října. Jméno jejího vyvoleného a ostatně i konkrétní datum veselky bylo obestřené mlhou tajemna.

Alespoň tedy do chvíle, než půvabná pěnice poslala svatební oznámení „queen“ Plačkové. Ta se totiž o svou radost z pozvánky podělila se všemi svými followery – kterých má na instagramu více než 700 tisíc!

VIDEO: SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude!

Video
délka: 04:10.82
Video se připravuje ...

SuperStar Martin Chodúr otočil: Druhé dítě ani svatba nebude! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Oznámení je velice krásné, s něžným motivem bílých květin. „Ve víře života jsem tě vyhledala a do rukou ti dala život svůj. Starej se o něj, lásko moje, vždyť to bude i život tvůj,“ stojí na něm a dále se v něm píše, že snoubenci „vděčni Bohu za dar lásky“ s velkou radostí oznamují, že svátost manželskou přijmou v římsko-katolickém kostele Nanebevzetí Panny Marie v Šamorině. Jméno a datum ovšem slovenská média, která storíčko Plačkové okamžitě sdílela, nechala rozostřit, aby bylo nečitelné. „Respektujeme, že Dominika nechce, aby se vědělo, kdy a komu řekne své ‚ano‘, proto jsme se rozhodli tyto údaje zakrýt,“ psalo se například na webu Topky.sk.

Jisté je tedy v současné době pouze to, že partner Dominiky se jmenuje Michal a musí být, stejně jako blond zpěvačka, věřící a pokřtěný, jinak by si společně nemohli dopřát církevní obřad. Víme také, že k té velké události dojde ještě v době slovenského lockdownu způsobeného koronavirovou pandemií. Nabízí se otázka, zda i Dominičin obřad jako takový také sdílen Plačkovou, bývalou playmate a současnou vlivnou influencerkou… anebo se ze své chyby již poučila a nechá ho čistě pro Dominiku, Michala a jejich blízké.

VIDEO: SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? 

Video
délka: 02:44.87
Video se připravuje ...

SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
55 fotografií