Na první pohled by se zdálo, že zpěvačka Dominika Stará, co zazářila v roce 2009 v Česko Slovenské SuperStar, poslední měsíce prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Zasnoubila se a plánuje veselku, se svým partnerem si společně pořídili byt a nyní už vrcholí veškeré stěhování… jenže právě tohle jejich nové hnízdečko lásky jim přidělává pořádné starosti. Zatímco v bytě prozatím bydlí pouze Dominičin snoubenec (zpěvačka je silně věřící, a tak se do společného bydla hodlá přesunout až po svatbě), ona jej zde samozřejmě hojně navštěvuje a dolaďuje poslední detaily nové své klícky. Jenže bohužel, už krátce po nastěhování musí řešit velice nepříjemné problémy…

Tím problémem je nepřizpůsobivá sousedka, co jim pořádně ztrpčuje život, a v noci pořádá hlučné mejdany. „Moje budoucí sousedka si dělá pravidelně v dvoutýdenních intervalech mejdany, respektive hudba jde do 3 - 4 rána tak nahlas, že snoubenec musí spát ve vlastním bytě v obývacím pokoji, protože v ložnici se spát nedá,“ zlobila se na sociální síti rozčarovaná zpěvačka, která je ze současné situace pořádně naštvaná. A také zoufalá – nepomohli totiž ani přivolaní muži zákona. „Policie tam byla už dvakrát, hudba se ztišila tak na hodinu, a pak šla dál a ještě hlasitěji. Podle mého názoru není normální, aby byly basy slyšet až na 1. patro k mé kámošce, když tato slečna bydlí na čtvrtém,“ durdila se kráska.

VIDEO: V roce 2009 nad Dominikou zvítězil zpěvák Martin Chodúr (31), takhle ve studiu Blesku promluvil o milenkách

Video
délka: 00:58.99

Martin Chodúr promluvil o milenkách pes

„V průběhu dvou měsíců jsme to řešili už třikrát. Nemáme byt za 130 tisíc euro (tedy 3,4 milionu českých korun, pozn. red.) na to, abychom v něm spali v obývacím pokoji, protože nějaká slečna je hlučná a potřebuje mít vypeckovanou hudbu do čtyř ráno. Být utlačovaný ve vlastním bytě je nemyslitelné,“ vrtěla hlavou nad sousedkou, a jak vzápětí ze sociální sítě zjistila, s podobnými problémy se potýká nejeden její fanoušek. Rozhodla se proto k podstatně radikálnějšímu činu. „Dám na vaši radu a budu to řešit právními kroky. Jelikož ani snaha o dohodu, ani pěkné slovo a dokonce ani policie, nic nepomohlo,“ dodala na závěr Dominika, která se snad už konečně dočká kýžené spravedlnosti… a dodržování nočního klidu.

VIDEO: Druhý finalista SuperStar 2009 Miro Šmajda (32) je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? 

Video
délka: 02:44.87

SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
47 fotografií