Novomanželka se s Radkem od začátku nepárala. Cítila z něho dobro, ale také velmi malé sebevědomí a rozhodla se vzít jeho osud do vlastních rukou. „Já jsem byla k Ráďovi upřímná a řekla jsem mu hned o zubech, že se mi stav jeho chrupu nelíbí,“ přiznala Blesku blondýna. „To je v pořádku, tak to přece má být,“ potvrdil její slova Radek, ale jestli v mezičase došlo k nějaké nápravě, to už Blesku neprozradil.

Při testech bylo kurýrovi změřeno velmi vysoké IQ 159 a všechny ohromil svými znalostmi o dějinách. „Myslím, že bys měl jít do školy učit dějepis, protože ty to umíš tak podat,“ chválila manželův projev Simona na svatební cestě do Lisabonu.

A jak řekla, tak se také stalo. „Půjdu si dát přihlášku na pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy na obor dějepis a ZSV,“ svěřil Blesku Radek, že si konečně plní svůj sen.

Divákům se Radek představil jako emotivní »méďa«, kterého dojme každé hezké slovo od jeho krásné ženy. „No, vypadám jako plačka. Emoce pracovaly ve velkém a ze začátku jsem se nad to natáčení nedokázal povznést,“ přiznal jinak pořád usměvavý a upovídaný novomanžel.

VIDEO: Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána

Video
délka: 01:26.87

Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána TV Nova

Reakce diváků jsou různé. „Převažují ale spíše pozitivní komentáře, jen ty negativní jsou více vidět,“ řekli shodně s tím, že jim chodí i soukromé zprávy. „Simono, zkontaktuj se s Františkem, vy musíte být spolu!“ radí prý třeba Simoně, aby se dala dohromady s ženichem z prvního páru Františkem Gebrem (37).

Ženatý už byl?

Všímaví diváci odhalili, že Radek není před televizní kamerou jako ženáč poprvé, a zuří, že v reality show jsou najatí herci! Kurýr se totiž objevil v pořadu Nebezpečné vztahy na TV Barrandov. Zahrál si tam postavu rozvedeného Petra, který se se svou bývalou manželkou dohaduje o psa, aby ho měl jen ve své péči na rozdíl od dětí.

„Byl někde inzerát, že shánějí komparzistu, tak jsem se tam tenkrát přihlásil. Jako přivýdělek to bylo fajn,“ vysvětlil Radek a potvrdil tak, co si diváci TV Barrandov roky odmítali připustit: Že ty dojáky nenapsal život, ale scenáristé... Na Nově si ovšem stojí za tím, že v Svatbách na první pohled jsou lidé sami za sebe.

„Pořad Svatba na první pohled je sociálním experimentem, v němž herci neúčinkují. Zájemci o účast z řad široké veřejnosti se přihlásili na základě výzvy, která byla odvysílána v naší televizi. Z přihlášených uchazečů byly následně odborníky utvořeny čtyři kompatibilní dvojice,“ sdělila Blesku Jana Lohrová, PR koordinátorka TV Nova.

Co dělají ostatní páry?

Natália Mykytenko (23) s Františkem sportují a vypadá to – alespoň podle televizních kamer – mezi nimi na velkou pohodu. Nejoblíbenější dvojka Štěpánka Hadenová (31) se svým »Shrekem« Pavlem Dleskem (38) si užívají ve společné domácnosti. Do jednoho bytu se po návratu z dovolené na raftech nastěhovali také René Vrábel (28) a jeho »ufňukaná« učitelka Petra Malíková (24).

VIDEO: Reality show stojí na konfliktu, vztah na souladu. Úspěšnou Svatbu na první pohled považuje koučka za zázrak

Video
délka: 16:27.44

Reality show stojí na konfliktu, vztah na souladu. Úspěšnou Svatbu na první pohled považuje koučka za zázrak Markéta Volfová, Lukáš Červený

Fotogalerie
90 fotografií