Dcera politika Martina Bursíka (61) se na sociální sítí pochlubila krásnou novinkou, a dokonce už ukázala i to, jak jí roste těhotenské bříško. Navíc nosí pod srdcem miminko ve stejnou dobu jako její slavné kamarádky Zorka Hejdová (30) a Jitka Nováčková (28). 

Všechny tři dámy se dokonce vyfotily a snímky daly k sobě, aby porovnaly, jak už mají jasná těhotenská bříška a které požehnaný stav více sluší. „Holky, jak vám rostou pupíky,“ smála se krásná Olga.

„Naživo se teď sice jen tak nepotkáme, ale společná whatsapp konverzace už přetéká vtipy, tipy, radostmi i stížnostmi, hlavně ale sdílením tohohle neskutečného období,“ zhodnotila současnou koronavirovou situaci, kdy musí setkávání s přáteli omezit, už jen proto, aby neohrozila miminko.

VIDEO: Aneta Vignerová o těhotenství: Mám jiný práh bolesti! 

Video
délka: 03:22.84

Aneta Vignerová o těhotenství: Mám jiný práh bolesti! Markéta Reinischová

Brunetka dokonce své fanoušky žádala i o tipy, jak dítě pojmenovat. „Bébé Plojhar na cestě... nemáte nějaké tipy na jména? Pořád ještě nemáme vybráno a mooc rádi se necháme inspirovat,“ napsala a hned ji fanynky zahrnuly krásnými jmény. Například kdosi navrhl Olivia. „Dobré tipy, to máme na vrcholu seznamu. Jen bychom byly Olí a Olí,“ posteskla si Bursíková, kterou mohli diváci vidět například ve filmech Skleněný pokoj či Gangster Ka.

Také okomentovala jméno Agnes s tím, že se velmi líbí Jakubovi, tedy jejímu manželovi. Mladého podnikatele Jakuba Plojhara si vzala za muže už v roce 2018 a vzala si i jeho příjmení.

VIDEO: Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti!  

Video
délka: 27:20.88
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií