Nicméně nevěstu Simonu a ženicha Radka už poznali. Prošli si s nimi jejich přípravami na tento velký den i trpělivým vyčkáváním svatebního obřadu, který nakonec kvůli průtrži mračen neproběhl. Že by novomanželům pršelo štěstí?

Simona se narodila na Slovensku. Když jí byly tři roky, rodiče se rozhodli, že se přestěhují do Prahy. Pracuje jako marketingová manažerka. Simona má pocit, že seznámit se je v dnešní době těžké. Se seznamkami nemá dobrou zkušenost a na ulici se prý muži ženu oslovit bojí.

VIDEO: Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled - Petra a René: Video z jejich svatby!

Video
délka: 00:59.12

Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled – Petra a René: Video z jejich svatby! TV Nova

„Absolvovala jsem asi tři rande z online seznamovací appky a byla to pokaždé katastrofa. I když vím o několika párech, které se potkaly online, já jsem s tímto štěstí neměla,“ přiznává. Svého vysněného partnera vidí jako parťáka. Nehledá někoho, kdo by byl pod ní, nebo nad ní. Měli by si být rovni. Je pro ni důležité, aby byl milý, hodný. Měl by mít všeobecný přehled, aby s ním mohla probírat různá témata.

Radek o sobě tvrdí, že je srandista. Vidí se v Chandlerovi ze seriálu Přátelé. Živí se jako kurýr. Rozváží lidem jídlo, tedy radost, jak sám říká. Hladoví lidé ho prý vždy vítají s úsměvem, samozřejmě v očekávání něčeho dobrého.

Říká, že na světě je krásně a rád by se o ty krásy s někým podělil. Hledá někoho, s kým by mohl být dalších třicet nebo čtyřicet let. I když pro něj vzhled partnerky není tím nejdůležitějším parametrem, jeden požadavek má. „Neměla by být vyšší než já a neměla by mít větší svaly. Čili žádná kulturistka,“ říká a směje se.

VIDEO: Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já.“

Video
délka: 00:48.08

Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já.“ TV Nova

Fotogalerie
79 fotografií