Petru a Reného dali v rámci pozoruhodného projektu Svatba na první pohled dohromady odborníci z řad psychologů a biologů, jelikož jsou prý po všech stránkách kompatibilní dvojice. A navíc i líbivá na pohled. Nicméně nevěsta na to měla již od první chvíle jiný názor, vybraný ženich ji neokouzlil a zklamání na ní bylo víc než patrné. Hned po obřadu prchla do ústraní se vyplakat. „Něco mi na něm prostě vadí. Nevím, co to je… Zkrátka nejsem spokojená,“ štkala.

Přestože tedy Petra nebyla „na první pohled“ nadšená, René jim dával šanci od prvního okamžiku. A situace se skutečně začíná pomalu obracet! „Už se cítím mnohem lépe, ale pořád tam je nějaké to ‚ale‘…“ připustila Petra. René je totiž velice trpělivý, k Petře i přes její odměřenost milý, a ona si začíná všímat toho, že je to ve skutečnosti moc fajn kluk. „Začínáme si rozumět. Myslím si, že toho máme dost společného,“ vidí situaci během svatebního veselí o dost optimističtěji René.

VIDEO: Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já!“

Video
délka: 00:48.08

Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já“ TV Nova

Petra také začíná pomalu zjišťovat, že jsou si v některých ohledech dost podobní. „Líbilo se mi, jak jsme jedli polévku. Když mě krmil, tak mě samozřejmě polil. Ty jsi taky prasátko, říkala jsem si v tu chvíli,“ směje se Petra při vzpomínce na jejich společné hodování. „A abych v tom nebyla sama, umazal si i on pak naschvál sako. Což vtipně komentovala jeho maminka hláškou ‚Ty jsi čuník!‘,“  dodává Petra. Podle Reného se tímto činem „prolomily ledy“.

Petře je zpětně líto, že se po svatebním obřadu chovala tak spontánně. Je jí jasné, že si svým počátečním postojem k ženichovi asi moc sympatií diváků nezískala. „Moje reakce byla neadekvátní. Byla jsem z dané situace rozrušená a nervózní. Běžně zvládám stresové situace dobře, ale tento den byl jeden z nejtěžších v mém životě a vůbec to nemělo nic společného s Rendou. Nejsem typ člověka, který se na první schůzce zavěsí partnerovi kolem krku, potřebuji čas. Zpětně vidím, jak se mnou kamery zamávaly, ale už se to nedá vrátit.” 

VIDEO: Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled – Petra a René: Video z jejich svatby! 

Video
délka: 00:59.12

Třetí novomanželé pořadu Svatba na první pohled – Petra a René: Video z jejich svatby! TV Nova

Specifickou reality show Svatba na první pohled, a zároveň také vývoj vztahu Petry a Reného, můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova!

Fotogalerie
42 fotografií