Příznivci modelky a někdejší moderátorky lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko Zuzany Belohorcové znali její bydlení za velkou louží z instagramu. Plavovlasá sexbomba totiž často na sociální sítě sdílela záběry ze svého bytu v mrakodrapu, kde bydlela i s manželem Vlastou Hájkem (44) a jejich dvěma dětmi, dcerkou Salmou (10) a synem Neviem (6). Kromě bytu však vlastnili i luxusní vilu na pobřeží, kterou pronajímali – mimo jiné i svým slavným kamarádům, pobyla si zde například modelka Simona Krainová (47) s rodinou, či spisovatelka Radka Třeštíková (39) se svými bližními.

Koronavirová krize a hnutí „black lives matter“, to vše je ale přimělo přehodnotit výhody svého bydlení v USA, a tak se přesunuli do Španělska. V Miami ale po nich zůstala residence, která bere dech… a kterou teď Zuza s manželem, jenž celé září pracoval na jejím zvelebení, dali do prodeje. „Naše hnízdečko na té nej miamské adrese je již v nabídce k prodeji. Baráček byl pro nás sice postavený láskou, rozhodli jsme se ale být šťastní někde jinde. Věřím, že si brzy najde své nové majitele, rodinu, která v něm bude šťastná,“ zadoufala na instagramu Belohorcová.

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07
Video se připravuje ...

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

„Jak znám mého mužíčka, byl postaven poctivě, do posledních detailů. V době, kdy vypukla pandemie, můj muž namísto lenošení doma, každý den, včetně víkendů, tvrdě pracoval, a tady je výsledek,“ lákala Zuzana potenciální zájemce. Apartmánovou vilu kousek od pláže South Beach koupili manželé loni za 950 tisíc dolarů, tedy více než 21 milionů českých korun, a když kvůli koronavirové pandemii museli v dubnu skončit s poskytováním ubytovacích služeb, začali si tam budovat bydlení sami pro sebe. Původně se tam chtěli přestěhovat z výškové budovy v centru města, nakonec se ovšem rozhodli pro docela jiný plán –⁠ přesunout do Evropy…

„Dům jsem kompletně celý zrekonstruoval, vytrhal jsem stropy, udělal jsem tam 4,5metrové stropy, takže jsme vlastně přiznali to podkroví. Dům má čtyři pokoje, tři koupelny, saunu, vzadu připravujeme místo pro bazén, letní kuchyň a ještě zezadu bude mít samostatný jednopokojový byt s koupelnou a samozřejmě ložnice i kuchyně všechno nové. Dům má úplně nová okna a v prvním týdnu v srpnu bude mít novou střechu. Všechno samozřejmě stavíme v top kvalitě, protože tak to mají Amíci rádi,“ líčil Hájek Blesku v červenci.

VIDEO: Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! 

Video
délka: 19:03.48
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Usedlost je nyní k prodeji za 2,5 milionu dolarů, což je v převodu něco málo přes 56 milionů korun. Při pohledu na ten přepych a s ohledem na lokalitu ale člověk docela chápe, proč je cena tak vysoká. Nový majitel se může těšit na koupelnu z mramoru či na pozlaceného delfína a obří lustr v obýváku. Nicméně podívejte se do naší galerie, třeba tyto snímky ke koupi přesvědčí právě vás…

Fotogalerie
76 fotografií