Pokud vás někdy zajímalo, jak si žije jedna z hvězd našeho hudebního nebe nejzářivějších, právě teď bude vaše zvědavost ukojena. Petr Kotvald totiž ukázal svůj soukromý ostrůvek klidu v rozbouřené době covidové. Známý hudebník se rozhodl zapózovat jak doma, tak i na své pečlivě pěstěné zahradě. Málokdo to totiž ví, ale Petr Kotvald platí za šikovného stavitele a zahradníka, co si libuje v blízkosti přírody. Jeho letošní úroda je toho jasným důkazem!

Interpret hitů Mumuland, Milujem se čím dál víc či songu Brejle, co zazněl na jeho posledním albu LX vydaném v září loňského roku a teď po vynucené koronavirové pauze se dočkal i humorného klipu s Pavlou Tomicovou (58), bydlí se svou ženou kousek za Prahou. Stavení staré přes 80 let s dvorkem a malým domkem s garáží prý objevil v nabídce na internetu, a vlastně už doma u monitoru se podle fotografií rozhodl, že do toho půjde. Samozřejmě ho čekala nákladná rekonstrukce, nová krytina na střechách, opravená fasáda či plot s bránou, výsledek je však vysloveně malebný a manželé Kotvaldovi si tu žijí skutečně jako v pohádce.

VIDEO: Podívejte se, jak v roce 2012 zahradničil Petr Kotvald

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak v roce 2012 zahradničil Petr Kotvald Česká televize

Jeho pozornost při výběru nemovitosti prý upoutala i rozlehlá zahrada, která se stala rájem jak pro něj, coby nadšeného zahradníka, tak i pro jeho pejska, s nímž si sem chodí hrát. Vzít do ruky nějaké to nářadí se nebojí, a tak ho náhodní kolemjdoucí mohou zahlédnout, jak například seká trávník, dříví či udržuje keře. Po pilné práci si pak Petr Kotvald může dopřát pohodičku pěkně doma, kde si v útulné kuchyni, která je tvořena příjemnými teplými barvami, zvládne připravit latté s našlehaným mlékem jako skutečný barista. O tom všem se ale můžete přesvědčit v naší galerii…

VIDEO: Petr Kotvald po operaci: Karanténu jsem využil! Měnili mi kyčel!

Video
Video se připravuje ...

Petr Kotvald po operaci: Karanténu jsem využil! Měnili mi kyčel! Veronika Kuželková

Fotogalerie
47 fotografií