Viktorie Kotvaldová totiž svého tátu už řadu let doprovází na vystoupeních a koncertech, nejen coby jeho nadšená fanynka. Okatá brunetka je i otcovou vokalistkou. To znamená, že na jevišti dělá Viktorka doprovod hlavnímu interpretovi písně.

Zatímco hlas a lásku k hudbě nejspíš ano, rozvernou povahu a extrovertní chování po svém tátovi Viktorie zřejmě nepodědila. Během společného pózování fotografům je to totiž někdejší polovina slavného dua Kotvald - Hložek, kdo se před objektivy různě pitvoří, vymýšlí roztodivné pózy a skotačí, zatímco Viktorka se povětšinou jen mile usmívá.  

VIDEO: Petr Kotvald po šedesátce: Myslel jsem, že jsem nesmrtelný!

Video
délka: 01:56.44

Šedesátník Petr Kotvald: Myslel jsem, že jsem nesmrtelný! Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Jak před fotoaparáty, tak na jevišti se Viktorie Kotvaldová spokojí s rolí mírně v pozadí. Vyniknout nechává na mikádo střižená brunetka svého otce. Že z malého děvčátka stačila dospět a vyzrát do krásy, si lze bezpochyby všimnout i tak.

Na svou dceru je tedy pěvecký idol 80. let patřičně pyšný. Kromě ní má pak ještě syna Mikuláše, který Petra Kotvalda v minulosti notně potrápil, když skončil na psychiatrii. Starost o syna, u něhož se lékaři obávali projevů schizofrenie, Kotvaldovu rodinu dostala svého času na dno.

VIDEO: Petr Kotvald přiznal myšlenky na smrt! Proč se loučil se životem? 

Video
délka: 01:43.24

Petr Kotvald přiznal myšlenky na smrt! Proč se loučil se životem? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií