S tím, že je z něj podruhé ženáč, se Radek Kašpárek pochlubil na svém instagramu. Šéfkuchař známý především coby porotce z televizní soutěže MasterChef Česko sdílel fotku, na níž jsou zachycené hřbety dlaní jeho samotného a jeho vyvolené Andrey Burdové. Kromě dlouhých umělých nehtů Kašpárkovy ženy jsou tam výrazné především snubní prsteny na levých prsteníčcích.

A kdyby to náhodou někomu ani tak nedošlo, kuchař, který už má „nasbírané bodíky“, jak nám aktuálně ozřejmuje v jedné z televizních reklam, opatřil fotku hashtagem #kasparkovi. Podle informací Blesku se pár vzal přímo v pátek 13. března a dokázal tak, že na nevěry o tom, že toto datum je nešťastné, zkrátka nevěří.

Podle všeho nicméně byla svatba už nějakou dobu na spadnutí. S krátkovlasou Andreou totiž Kašpárka už nějakou dobu pojilo zasnoubení. A soudě dle příspěvků na sociálních sítích Andrea, která je profesí zubní lékařka, věhlasnému kuchaři naprosto učarovala. Ten totiž co chvíli sdílí zamilované fotky z Česka i nejrůznějších koutů světa, kam zamilovaná dvojice společně vyráží. Na další z cest tak Radek Kašpárek se svou Andreou vyrazí už jako manželé. Tedy doufejme, že až poté, co přestane platit v Česku nouzový stav. Teď by sice dvojice možná ještě odcestovala, ale s návratem už by mohla mít problém.

Porotce soutěže MasterChef Česko je původem z Ostravy. V současné době ale září před pražskými kamerami televize Nova a jeho úkolem je společně s kolegy Přemkem Forejtem (32) a Janem Punčochářem (40) najít nový talent mezi amatérskými nadšenci do vaření, pečení i smažení.  

VIDEO: Recept na úspěch: Zklidni se a uber, byly nejlepší rady, které šéfkuchař Kašpárek dostal

Video
Video se připravuje ...

Recept na úspěch: Zklidni se a uber, byly nejlepší rady, které šéfkuchař Kašpárek dostal e15

Fotogalerie
29 fotografií