Už během deseti dní ve Výměně manželek to pro Lucii nebylo zrovna snadné. Vadilo jí, že musela pobývat v malé garsonce s deseti domácími mazlíčky, a stěžovala si i na zápach. Po návratu domů ji ovšem čekalo nemilé překvapení.

„Když jsem se vrátila domů, tak jsem byla napřed v šoku, že budu konečně mezi svými lidmi, byla jsem hrozně ráda. Takže jsem upřímně nekoukala kolem sebe," líčila pro TV Nova Lucka s tím, že teprve když se doma opět zabydlela, zjistila pravdu. „Když jsem se druhý den probudila, tak jsem musela začít uklízet, protože to byl neskutečný bordel. Co jsem slyšela, tak ani nevytřela."

Sice do kamery slibovala, že se hodlá více věnovat rodině a méně uklízení, jenže na to, co jí Aneta doma nechala za spoušť, se prý nemohla dívat. Dokonce jí zaprala i prádlo! „Místo bílýho máme šedivý," posteskla si.

Nadšený z náhradní partnerky ostatně nebyl ani Zdeněk (28), podle nějž byla Aneta šmudla a ani se moc nesprchovala. „Nevím, jakým způsobem se stravuje, nebo jestli řeší, jak vypadá. Ale podle mě by o sebe takový člověk měl nějakým způsobem dbát," narážel na to, že žena je při těle. 

„Dát si dvakrát denně sprchu by neměl být problém. Já jsem ji nijak nesledoval nebo tak, myslím si, že jestli tady běžela voda třikrát za deset dní, tak je to asi moc. Což je šílený,“ dodal znechuceně.

VIDEO: Výměna manželek: Deset zvířat v mini bytě!

Video
délka: 00:25.52

Výměna manželek: Deset zvířat v mini bytě! TV Nova

Fotogalerie
27 fotografií