V nové epizodě Výměny manželek jsme poznali dvě naprosto odlišné rodiny. Ta první je z malé obce Příčina a tvoří ji mladá Jarča (23), její muž Míra (25) a dva potomci – dcerka Nikola (6) a syn Mireček (3). Do Výměny manželek je přihlásil Míra s jasným záměrem: prostě si chtěli zkusit, jaké to je být v televizi, a také to, jestli je možné manželství s Jarčou ještě nějak zachránit.

Na konci dílu se bohužel ukázalo, že desetidenní výměna ničemu nepomohla. Tedy alespoň v tu dobu ne. Už během osmi očí Míra Jarče oznámil, že požádá o rozvod. A jak Jarča později potvrdila, manželství oprávdu dosáhlo svého oficiálního konce. Byli rozvedeni... Tím to ale nekončí!

„My jsme se po natáčení rozvedli, ale pak jsme se k sobě vrátili,“ oznámila nyní televizi Nova Jarča nečekanou novinu, která zní jak vystřižená z amerického romantického filmu. 

Kromě toho se ale mladá maminka nečekaně rozpovídala také o náhradní manželce Martině, která trávila deset dní v její domácnosti. A slova jsou to opravdu ostrá. Martina, která se považuje za pořádkumilovnou a čistotnou, se asi bude pořádně divit. „Nechala špinavé prádlo na sušáku, plesnivé papriky a housky v kuchyni. V pračce jsem našla plesnivé prádlo,“ práskla Jarča podle Novy druhou manželku Martinu, že u nich doma po svém desetidenním pobytu zanechala pěknou spoušť.

VIDEO: Výměna manželek: Matka prozradila, kdo páchá násilí na její dceři!

Video
délka: 01:15

Výměna manželek: Matka prozradila, kdo páchá násilí na její dceři! TV Nova

Fotogalerie
17 fotografií