U Libora zřejmě platí - do třetice všeho dobrého i zlého. Když 17. srpna řekl ANO své přítelkyni Gábině, věděl, že to bude naposledy. „Prostě jsem musel dozrát, abych s jistotou mohl říct, že je naše manželství spokojené a vzkvétá. Sice svou manželku vidím jen nad ránem, když přicházím domů, ale i tak si to užíváme," řekl Blesku moderátor, kterému začíná sezóna, a jde tak z kšeftu do kšeftu.

„Už teď s jistotou vím, že až přijdou děti, tak je nedám na vysokou. Chci, aby se naučily pořádné řemeslo, protože řemeslníci se dnes platí zlatem a špatně se shánějí. Já mám obě ruce levé, takže si musím neustále někoho volat," tvrdil Libor.

Když to bude chlapec, tak to bude šikovný zedník, který začne tady, a pak se přesune do západní Evropy. A když to bude dívka, troufám si tvrdit, že když to bude šikovná kuchařka, tak se uživí všude. Je to takový vzkaz mým rodinám, ať už nečekají vysokoškolské vzdělání, protože to už v téhle době nemá smysl. Pro ty děti je to fakt dobrý, protože si vydělají," má jasno Bouček.

Libor si sám nyní vyzkoušel něco trochu jiného. Za nemocného kuchaře Emanuela Ridiho (46) totiž vzal kšeft a odmoderoval zahájení výstavy věnované italskému vermutu.

VIDEO: Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott?

Video
délka: 08:07.47

Libor Bouček detailně popsal svou třetí svatbu! Proč chyběl Gott? Markéta Reinischová

Fotogalerie
69 fotografií