Svůj velký den chtěl sice moderátor utajit, tak úplně se mu to ale nepodařilo. Podle informací Blesku si totiž s modelkou Gabrielou Bendovou (27) řekli své »ANO« během obřadu na Okoři již v sobotu ve 14 hodin odpoledne.

Pár si místo ke svatbě vybral opravdu skvostně, nejenže jim nechybělo romantické prostředí hradu Okoř, ale kromě toho soukromí a bezpečí svatebčanů hlídala i najatá ochranka. Ta se ostatně při příjezdu nevěsty v krásných a dlouhých bílých šatech postarala o to, aby ji nikdo neobtěžoval.

Zázemí pro hosty i následnou velkou hostinu měli ale o kousek dál - v obci Malé Číčovice vzdálené jen pouhý kilometr od zříceniny. Pěšky se tam dá dojít zhruba za 15 minut a autem trvá cesta jen asi 3 minuty. V penzionu v Číčovicicích novomanželé oslavili svůj vstup do manželství, podobně jako to před lety učinili Jakub Prachař (35) s manželkou Agátou(34). 

Ostatně Jakub nechyběl ani tentokrát a Liborovi na svatbu dorazil mezi prvními. Pogratulovat dvojici přijela také Jiřina Bohdalová (88). Dále nechyběli moderátorka Lucie Šilhánová (38) i její kolegové z Evropy 2 Leoš Mareš (43) či Patrik Hezucký (49) s těhotnou manželkou. Dorazila také modelka Nikola Buranská (27). Půvabné družičky měly všechny šaty laděné do tónů zelené.

Boučkova slova plná lásky

Novopečený ženáč se na sociální síti již pochlubil s radostnou novinkou, sdílel společnou fotku s Gabrielou a připojil i procítěný vzkaz: „Rodina je absolutní základ jakékoliv společnosti. V pojímání nás dvou je to rodina, na jejímž počátku je pevná LÁSKA muže a ženy. Rodina deklarovaná a oficiálně potvrzená aktem svatby. Rodinu vnímáme jako natolik důležitou, že stojí za to o ní bojovat i ve chvíli, kdy už ostatní jsou skeptičtí. ostatně je to rodina, co tvoří obce, města a země po tisíciletí.“

A nevím, jestli jako současníci bychom to měli měnit. Jsem nadšen, že jsme dnes za účasti těch nejbližších mohli být prohlášeni za manžele. Bylo to dojemné, veselé, rodinné, jídla bylo dost a oficiálním parterem a podporovatelem byly rodiny, ze kterých jsme vzešli. Nebyl to nejkrásnější den našeho vztahu, protože ty teprve dorazí, neb tenhle okamžik je jen začátkem cesty. Cesty, která nemusí být vždy dlážděná a z kopce. Víme to oba. ale i tak - držte nám palce. láska je ta největší síla světa. Boučkovi. Ode dneška,“ dodal na instagramu Bouček a jménem svým i své ženy všem poděkoval. 

Zatímco pro nevěstu, finalistku České Miss 2014, se jedná o první veselku, Libor už má přece jen větší zkušenosti. Poprvé se po půlroční známosti oženil v roce 2006 s Mariannou Ďurianovou (42) při okázalém obřadu na zámku Lednice. Ovšem po necelých pěti měsících pár oznámil rozchod. Podruhé se Bouček oženil s tenistkou a právničkou Janou Hlaváčkovou (38). Svoji byli v letech 2009 - 2013. 

VIDEO: Libor Bouček nerozumí světu sociálních sítí, ale chtěl by se to naučit!  

Video
délka: 02:32.07
Video se připravuje ...

Libor Bouček nerozumí světu sociálních sítí, ale měl by se to naučit! Martin Balcar, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
154 fotografií