Patrik Hezucký se do Karlových Varů vypravil kvůli natáčení talkshow s Liborem Boučkem (38), která probíhá každý den v Iqos lounge v blízkosti hotelu Thermal. Z jeho přítelkyně Nikoly se před měsícem stala Patrikova manželka, a dokonce i převzala jeho příjmení.  

„Je to zvláštní. Ještě tak první čtyři dny jsem to pořád do telefonu pletl a říkal jsem moje přítelkyně, ale teď už se snažím to trefovat. Podobně to má i ona, protože si vzala moje příjmení. Když měla podepsat nějaké dokumenty, začala to svoje, škrtla a psala moje," rozpovídal se pro Blesk.cz Hezucký. 

Rozhlasový parťák Leoše Mareše (43) prozradil, že během příprav svatby a i samotné veselky to pro něj byly velké nervy. „Byl jsem strašně nervózní. Nedokážu si představit, že novomanželé si svatbu užívají, to si myslím, že je strašný mýtus. Pořád jste nervózní, aby všichni byli v pohodě a měli co jíst a pít a proběhlo to ke spokojenosti všech. A taky, aby to klaplo s příchodem novomanželky. Ale měli jsme krásný počasí, vyšlo to úžasně, takže jsme byli moc rádi," svěřil se čerstvý ženáč, který v pondělí z Karlových Varů pokračuje na dovolenou do Chorvatska.

 VIDEO: Patrik Hezucký o svatbě: Neustálé nervy a obavy!

Video
délka: 02:04.76

Patrik Hezucký Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
96 fotografií