Čtvrtek 8. června 2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava
Oblačno, déšť 22°C

Kdy a kde ve Varech potkat největší hvězdy? Afflecka a Mooreovou můžete vidět několikrát!

/
 • Patricia Clarkson
  26. června 2019 ● 18:37

  I 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude nabitý hvězdami. Těmi nejočekávanějšími budou hollywoodští herci a držitelé Oscara Julianne Mooreová (58) a Casey Affleck (43). Poradíme vám, kde je můžete vidět na vlastní oči. 

 • 1.

  Julianne Mooreová

  Hollywoodská hvězda, která zazářila ve filmech Hodiny, Hannibal nebo Pořád jsem to já, převezme na letošním festivalu Cenu za umělecký přínos světovému filmu. Do Karlových Varů dorazí i se svým manželem, režisérem Bartem Freundlichem (49). S režisérem začala chodit v roce 1996. O rok později se jim narodil syn Caleb a v dubnu 2002 dcera Liv. Pár se vzal v srpnu 2003.

   

  Nad půvabem a krásou si povzdechl i prezident festivalu Jiří Bartoška (72). „Mám ji moc rád a nejvíc se mi líbila ve snímku Magnolia. Ona má prostě všechno, krásu, půvab, talent... No, těším se na setkání,“ řekl pro Blesk.cz herec a šéf festivalu.

  28. 6. 2019 od 16:00 - hotel Thermal

  Herečka pozdraví diváky při příjezdu přímo na červeném koberci u hotelu Thermal. Julianne Mooreová během večera převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii a společně s režisérem Bartem Freundlichem a Billy Crudupem uvedou film Po svatbě.

   

  29. 6. 2019 21:30 - Městské divadlo Karlovy Vary

  Společně s manželem Bartem Freundlichem uvede nový film Otisky prstů.

  ...
  Autor: Instagram.com
   

  Podívejte se na filmy, které byste si na KVIFF 2019 neměli nechat ujít

 • 2.

  Billy Crudup

  28. 6. 2019 od 16:00 - hotel Thermal 

  Hostem slavnostního zahájení letošního ročníku karlovarského festivalu bude i americký herec, držitel ceny Tony, Billy Crudup (50). Během své kariéry si zahrál ve filmech Alien, Vetřelec, Velká ryba nebo Jíst, meditovat, milovat. Společně s herečkou Julianne Mooreovou a režisérem Bartem Freundlichem doprovodí uvedení filmu Po svatbě.

  Herec Billy Crudup
  Autor: Profimedia.cz
   

 • 3.

  Casey Affleck

  30. 6. 2019 ve 14:00 - Velký sál hotelu Thermal

  Do Karlových Varů se po dvou letech vrací i oscarem ověnčený herec Casey Affleck, bratr filmového Batmana, Bena Afflecka (46). Představí zde film Světlo mého života, který napsal, režíroval, produkoval a zahrál si hlavní mužskou roli po boku nového hereckého talentu Anny Pniowsky (12).


  30. 6.  2019 v  16:30 - Kongresový sál hotelu Thermal

  Společně s nadanou herečkou Annou Pniowsky bude Casey Affleck hostem KVIFF TALK, který bude věnovaný jeho režijním zkušenostem. 

  Casey Affleck
  Autor: profimedia.cz

  Herečka Anna Pniowsky
  Autor: Profimedia.cz
   

 • 4.

  Patricia Clarksonová

  Americká herečka Patricia Clarksonová (59), letošní držitelka Zlatého Glóbu za úspěšný seriál Ostré předměty, si v minulosti zahrála po boku Clinta Eastwooda v kriminálce Sázka na smrt a řadě dalších filmů a seriálů jako třeba Odpočívej v pokojiDaleko do nebeVšechny prima holky, nebo Večeře s Aprilza který byla dokonce nominována na Oscara a Zlatý Glóbus.

   

  Objevila se i v seriálu Dům z karet a na slavnostním zakončení 54. MFF Karlovy Vary převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

  5. 7. 2019 ve 14:00 - Vodafone Lounge

  Herečka bude hostem KVIFF TALK. 

   

  5. 7. 2019 v 16:00 - Městské divadlo Karlovy Vary

  Uvede snímek Řidičský průkaz z roku 2014.

   

  6. 7. 2019 od 16:00 - hotel Thermal

  Patricia pozdraví diváky při příjezdu na slavnostní zakončení filmového festivalu na červený koberec k hotelu Thermal. 

  Patricia Clarkson
  Autor: ČTK
   

 • 5.

  Jaeden Martell

  2. 7. 2019 ve 14:00 - Velký sál hotelu Thermal

  Dětskou hvězdu Jaedena Martella (16) nebylo možné přehlédnout v hororové adaptaci románu Stephena Kinga To z roku 2017, ale zazářil již o několik let dříve po boku Billa Murrayho (68) v komedii Miluj souseda svéhoV Karlových Varech uvede svůj nový snímek Podivuhodná dobrodružství Paula Harkera, což je první celovečerní film českého režiséra Martina Krejčího (41). 

   

  4. 7. 2019 v 11:00 - Vodafone Lounge

  Společně s herečkou Karou Haywardovou (20) bude hostem KVIFF TALK, kde se bude probírat, jaké je to být dětskou hollywoodskou hvězdou.

  Herec Jaeden Martell
  Autor: Profimedia.cz

 • 6.

  Kara Haywardová

  4. 7. 2019 ve 20:00 - Velký sál hotelu Thermal

  Herečka Kara Haywardová (20) karlovarský festival navštívila již v roce 2012. Tehdy ve Velkém sále uvedla film Až vyjde měsíc, v němž ztvárnila svou první a nezapomenutelnou roli Suzy. Kara se od té doby objevila v řadě filmů, mimo jiné v Jarmuschově filmu Paterson či oscarovém Místu u moře. Na festivalu pozdraví diváky při příjezdu na červený koberec a posléze uvede soutěžní snímek Ke hvězdám

   

  4. 7. 2019 v 11:00 - Vodafone Lounge

  Herečka bude hostem KVIFF TALK

  Herečka Kara Haywardová
  Autor: Profimedia.cz
   

 • 7.

  Jiří Suchý a Jitka Molavcová

  4. 7. 2019 v 18.30 - Městské divadlo Karlovy Vary

  Legendární české duo divadla Semafor, zpěváci Jitka Molavcová a Jiří Suchý představí na filmovém festivalu v Karlových Varech film Jiří Suchý - lehce se s životem prát.

  Křest Bílá - Molavcová, Suchý
  Autor: Pavel Machan,Ringier Axel Springer / Paparazzi

 • 8.

  Aneta Langerová

  1. 7. 2019 v 21:00 - Poštovní dvůr

  Vítězku první české SuperStar Anetu Langerovou (32) můžete na filmovém festivalu vidět i slyšet na jejím koncertu v rámci Dne s Českým rozhlasem. Langerová vystoupí se svou kapelou v oblíbeném prostředí Poštovního dvora a vstup je zdarma. 

   

  Aneta Langerová
  Autor: Marek Pátek

  VIDEO: Do Varů míří zrzka Julianne Mooreová, hvězda Hannibala! Bartoška ocenil její krásu 

  Video
  délka: 02:13.76
  Video se připravuje ...

  Do Varů míří zrzka Julianne Mooreová, hvězda Hannibala! Bartoška ocenil její krásu Markéta Reinischová, Jan Jedlička

  Fotogalerie
  68 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy