České televizi se sice se seriálem Zkáza Dejvického divadla nedaří zfanatizovat republiku, jako se jí to povedlo Mostem, ale i přesto měla v pondělí nejsledovanější pořad dne. Seriál Rapl II s Hynkem Čermákem v hlavní roli si naladilo 1,157 milionu diváků a druhý týden v řadě ovládl sledovanost.

Druhé a třetí místo obsadila televize Nova se Specialisty (977 tisíc diváků v prvním dílu a 835 tisíc ve druhém), následována primáckým Modrým kódem, na který se dívalo 800 tisíc diváků. 

Zkázu Dejvického divadla, kde shodou okolností Hynek Čermák (46) hraje také, si pustilo 737 tisíc diváků, tedy téměř o dvě stě tisíc méně než v minulém týdnu. I přes relativně velký propad ve sledovanosti jsou reakce na druhý díl o poznání pozitivnější než na první. Diváci tentokrát velmi oceňují výkon herce Davida Novotného (49). 

„Dnešní díl byl oproti tomu prvnímu dílu super. Točíme Anděla trojku, lidi to chtěj. Ty četnická humorecko. Nejsem Novotný. Na shledanou pane Novotný a pozdravujte kluky sparťanský, už tu dlouho nebyli," objevilo se v komentářích k druhému dílu na facebookových stránkách České televize. 

„Novotný v obou dílech neskutečný nářez. V prvním zapomenutý mobil bez kalhot, ve druhém návštěva Gay klubu," píše nadšený divák. „Jedním slovem - Dokonalý. Udělali jste mi moc velkou radost. Takový styl humoru tu chyběl. Už se těším na třetí díl," chválí Zkázu další. 

Soudě dle veskrze pozitivních komentářů to vypadá, že se Zkáza usadí na podobném počtu diváků. Jestli tomu ale skutečně tak bude, ukážou až následující týdny.  

VIDEO: Trailer seriálu Zkáza Dejvického divadla
Video
délka: 01:06
720p 360p

Trailer seriálu Zkáza Dejvického divadla YouTube

Fotogalerie
34 fotografií