Vánoční premiéru Žita prožívala asi nejvíce představitelka princezny Anna Kadeřávková (21), která těsně před začátkem na sociální síti přiznala, že je jako na trní. „Uf uf, mam trochu nervy. Tak snad se vám bude líbit, točili jsme ji celé léto a dali si záležet."

Během vysílání pak sdílela i ukázky a vše komentovala, a tak bylo jasné, že si sama pohádku v televizi nenechala ujít. „Tahle buchta byla děsně dobrá. Točili jsme to asi 5x a já ji vždycky dojedla," prozradila například detail z natáčení Anna, která bojuje s lymskou boreliózou.

Naopak Denis Šafařík (24), který se zhostil role titulního Žita, naopak během Štědrého večera nic o svém úspěchu nepsal. Ovšem poté, co diváci pohádku i jeho výkon nepěkně ztrhali, nenechal si to líbit a ozval se. „Vy, co nemůžete vystát mé špatné herectví, moji sexualitu a můj ošklivý vzhled - Vám přeji krásné Vánoce a hlavně veselejší život," zareagoval na Instagramu na drsné komentáře internetových diskutérů.

Ti ho nazývali komparzistou a vyčetli mu, že je drobný a hrál naprosto bez  emocí. Přesto se Denis jistě dočkal i pozitivnějších reakcí, jelikož nezapomněl poděkovat všem za podporu. 

VIDEO: Takhle vypadá štědrovečerní princ! Před natáčením neuměl jezdit na koni

Video
délka: 01:13.44

Takhle vypadá štědrovečerní princ! Před natáčením neuměl jezdit na koni Adam Balažovič / BPŽ

Fotogalerie
49 fotografií