Černé vdovy ve čtvrtém dílu "smutnily" na pohřbu a potýkaly se s velkým zájmem médií. Herečky Jana Plodková (37), Jitka Čvančarová (40) a Lucia Siposová (38) ale rozhodně smutnit nemusí, užívají si totiž velký zájem televizních diváků. Už počtvrté v řadě ovládly nedělní sledovanost a k televizním obrazovkám tentokrát přilákaly 1,177 milionu diváků. 

Černým vdovám se zatím daří držet si diváckou přízeň a diváky čekají ještě další čtyři díly. Zatím to vypadá, že by se jim mohlo podařit podobné terno jako seriálu Most! České televize, kdy každý odvysílaný díl ovládl denní sledovanost. V pátém dílu se bude prodávat rodinná firma a také padne podezření na samotné vdovy, že možná nejsou tak naivní, jak vypadají. 

Na druhé místo se vyšplhal The Voice, který od svého uvedení sledovalo zatím nejvíce diváků. Pro nedělní večer si pěveckou show na televizi Nova vybralo 723 tisíc sledujících, tedy o 23 tisíc lidí více, než při své premiéře.

Trojici nejsledovanějších pořadů uzavírá detektivní miniseriál České televize Pět mrtvých psů. Ten si naladilo 594 tisíc diváků. Oproti minulému týdnu zažívá další propad Koptashow. Novou talk show herce a muzikanta Václava Kopty (53) "opustilo" od minulého týdne dalších 19 tisíc diváků a celkově skončila až na šestém místě.

VIDEO: Černé vdovy se loučí se svými manžely: To bude pohřeb!

Video
délka: 00:55.68

Černé vdovy se loučí se svými manžely: To bude pohřeb! FTV Prima

Fotogalerie
101 fotografií