V minulosti prosákly na veřejnost informace o napjatých vztazích při natáčení The Voice mezi dvěma kouči, Janou Kirschner (40) a Vojtou Dykem (33). Podle rappera Kaliho spolu ale všichni čtyři kouči, i přes občasné popichování, výborně vycházejí.

„Co se týká koučů, tak musím říct, že jsme si okamžitě po lidské stránce sedli. Věděli jsme, že pokud chceme získat ty nejlepší zpěváky do svého týmu, musíme být nekompromisní. Myslím, že nikdy nikdo nikoho neurazil. Já to beru jako vtip, má to být zábava," rozpovídal se o zákulisí pěvecké show The Voice rapper Kali slovenskému deníku PLUS. 

„A pokud má někdo pocit, že přestřelil, tak po natáčení přijde za tím druhým a zeptá se, zda to už bylo přes. Pokud jo, omluví se. Máme super vztah. Neustále si píšeme a jsme v kontaktu," dodává slovenský rapper původem z bratislavské Petržalky. 

Nad nabídkou dělat kouče v pěvecké show neuvažoval ani chvilku. Jediné, z čeho měl před samotným natáčením obavy, bylo to, jak bude časově stíhat. Teď je ale situace jiná. Kdyby mu přišla nabídka dělat kouče znovu, pravděpodobně by ji s díky odmítl.

„Nedokážu to brát jako byznys a práci. Nedokážu se odprostit od vztahů s lidmi, které mám v týmu. S každým z nich jsem si vytvořil vztah a není lehké je každý týden posílat domů. Dvakrát jsem se dokonce i rozplakal," šokuje na rappera velmi citlivými slovy Kali, který nedávno natočil duet s Darou Rolins (46).

„Nechci přitom hrát na lidi zbytečné emoce, ale když to přišlo, tak to přišlo. To člověk nezastaví, protože mi to fakt nebylo jedno. Nepočítal jsem s tím, že to bude tak silné. Nedělalo mi to dobře a překáželo mi to."

Vzápětí ale rychle dodal, že celá show je perfektní, včetně štábu. Jediným důvodem, proč by už do show znovu nešel, je tedy fakt, že si nosil práci domů, protože když někdo musel z jeho týmu odejít, neustále nad tím přemýšlel. 

S hudební kariérou chce navíc Kali úplně seknout. Na svoje 37. narozeniny chce vystoupit na svém posledním koncertu, který se bude konat 29. prosince tohoto roku. 

VIDEO: The Voice Česko Slovensko: Kali ukázal, jak bude Vojtěch Dyk vypadat jako dědeček!

Video
délka: 00:54.20

The Voice Česko Slovensko: Kali ukázal, jak bude Vojtěch Dyk vypadat jako dědeček! TV Nova

Fotogalerie
25 fotografií