S postřehem přišla televize Nova. Jak Babišovou, tak Kerndlovou obléká stylista Filip Vaněk, do jehož stáje patří i Leoš Mareš s manželkou a další celebrity. "Moniku jsem do Bílého domu oblékal, ale ona si tyhle šaty koupila už před tři čtvrtě rokem. Má je i v černé barvě, jsou super na tyhle příležitosti," potvrdil Blesku Vaněk.

Ten samý model za 45 000 korun pak Vaněk ve svém butiku vybral i pro Terezu Kerndlovou na natáčení soutěže The Voice. Dokonce se s tím pochlubil na Instagramu. Zpěvačka a moderátorka se v nich před kamery a publikum postavila už v polovině února. "Byla jsem překvapená, protože jsem ty šaty měla na sobě před necelým měsícem a myslela jsem si, že máme u nás v České republice větší výběr a možnosti," reagovala Kerndlová udiveně, když model ve čtvrtek viděla na Monice Babišové.

"Je zbytečné to psát, ten pořad se bude vysílat až za dlouho," reagoval Vaněk na dotaz, proč měly obě krásky stejné šaty s tím, že za oblečení pro soutěž odpovědný není. "Pro The Voice Terezu oblékala Zuzana Straková, tyhle šaty si Nova koupila pro své účely," dodává stylista. "Není to pravda, ty šaty jsme s Filipem vybírali osobně," krčí rameny Kerndlová.

V každém případě o tom, že se šaty z jeho obchodu někdy střetnou a ani jedna z ostře sledovaných žen nebude ráda, Vaněk ale věděl...

Fotogalerie
20 fotografií