Melania v Bílém domě Trumpovi nikdy nic neuvařila. Ale pochutnají si na špagetách

8. 3. 2019
06:05

První dáma Spojených států Melania Trumpová má za sebou setkání s českým premiérem Andrejem Babišem (ANO) a jeho chotí Monikou. Předtím ale cestovala po USA a propagovala svou kampaň proti šikaně Be Best („Buďme nejlepší“). Během mnoha rozhovorů ale nabídla i pár informací o rodinném životě Trumpových. Uvedla, že oblíbeným společným jídlem jejího syna Barrona a manžela, prezidenta Donalda Trumpa, i jí samotné jsou špagety, jak napsal časopis Bustle.

„Co byste prezidentovi uvařila, kdybyste měla všechny možné ingredience?“ zeptal se během jednoho interview v Las Vegas moderátor stanice Fox News. První dáma se rozesmála, jindy strohá Trumpová pak s úsměvem dodala, že „k vaření v Bílém domě zatím nedošlo“. Dodala, že na to „prostě není čas“.

Pochvala pro šéfkuchaře

První dáma zároveň vyzvedla práci šéfkuchařů Bílého domu. „Dělají skvělou práci, jsou to skuteční profesionálové,“ prohlásila Trumpová. Celý rozhovor byl plný smíchu, Trumpová se zarazila u otázky, jaké je společné oblíbené jídlo Trumpových. Z publika se okamžitě ozval výkřik: „McDonald´s!“, ale první dáma nakonec řekla, že to „zřejmě budou špagety“.

Video Andrej Babiš a Donald Trump s manželkami před Bílým domem - Blesk - Jaroslav Šimáček
360p

První dáma pak promluvila i o svém denním programu, který je dost nabitý. „Moje dny jsou hektické. Vstávám brzo, ujistím se, že syn odešel do školy. Pak mám jednání se svými lidmi. Jsem velká detailistka. Denně dohlížím na chod Bílého domu, aby všechno fungovalo, jak má,“ prohlásila Trumpová.

Video Andrej Babiš u Donalda Trumpa v Bílém domě: Co si řekli? - Blesk - Jaroslav Šimáček
720p 360p

První dáma řešila drogovou epidemii

Téma, o kterém přijela první dáma jednat do Las Vegas, bylo mnohem závažnější než její denní režim nebo oblíbený pokrm. Kromě své kampaně se věnovala také drogové epidemii v USA. V rozhovoru s Fox News vysvětlila, že o drogové závislosti mluví i se svým synem. „Snažím se ho vzdělávat a upozorňovat na všechna nebezpečí, která nás obklopují. Vysvětlila jsem mu, že drogy jsou jedním z nich. Řekla jsem mu, jak negativní dopad mají na psychické i fyzické zdraví, že z jejich užívání nevzejde nic dobrého,“ uvedla Trumpová.

Fotogalerie Babiš s Monikou u Trumpa v Bílém domě 68 fotografií

Moderátor rozhovoru Eric Bolling se o téma drogové závislosti sám velmi zajímá, jeho syn v roce 2017 zemřel na předávkování. První dáma zdůraznila, že drogová závislost a rostoucí počet předávkovaných je problematika, kterou by se měl tisk více zabývat. Odsoudila to, že novináře místo toho zajímají lživé pomluvy.

Babišovi na návštěvě u Trumpových

Trumpová ve čtvrtek společně s prezidentem Trumpem přivítala českého premiéra Babiše s manželkou. První dáma a Babišová se následně od mužů odpojily k vlastnímu programu.

Video Babiš před Bílým domem: Snad neuděláme ostudu. S Trumpem chce navázat bližší vztah - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

 

vzteklina ( 8. března 2019 11:03 )

sakra ten Trump měl ale štěstí. Melanie je krásná, elegantní a žádný kolotoč jako naše dáma

cesky_novinar ( 8. března 2019 08:48 )

a proč by vařila? blbakalovy Blbovárpišky jsou opět tupé a tupější

to je jako by si křováci posteskli, že líná blbovárpiška nikdy nic neulovila a přesto si peče maso z tatranské kozy, ovce nebo českého prasete

jana999 ( 8. března 2019 08:17 )

tak určitě si takového dědka nebrala, aby stála u plotny

Taurus70 ( 8. března 2019 06:14 )

Ale treba se obcas projede po zabradli aby mu ohrala veceri😂😂😂😂😂

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa