I když kritiku sklidila Veronika v taneční soutěži již několikrát, nemá dojem, že by snad byla otloukánkem poroty. „Naučit se za čtyři tréninky dva tance opravdu nejde, abych měla výraz, naučila se kroky a ještě uměla správnou techniku. To nejde," uvedla pro Expres.cz hvězda První republiky. 

S tanečním partnerem Michalem Necpálem (31) se tak prý zaměřili hlavně na výraz, jenže právě ten jim zejména nemilosrdný Chlopčík dost zkritizoval. „Já jsem vám absolutně nevěřil. Váš projev, to byla faleš a nebylo to pravdivé," řekl jim v rámci hodnocení a Arichteva s jeho slovy nesouhlasí.

„My jsme si pak s Míšou v zákulisí řekli, že jsme si ho uvěřili,“ prozradila o jejich paso doble a scénce s drsnou hádkou manželů, která hraničila až s domácím násilím. Všemu přitom z hlediště přihlížel hereččin skutečný manžel Biser Arichtev (42).

Z negativních ohlasů se už ale brunetka, která si snad inspiraci pro tanec nebrala z vlastního manželství, rozhodně nehroutí. „Z jejich slov jsem byla rozhozená v prvním kole, ale mám vlastně Zdeňka Chlopčíka ráda. Myslím si, že to dělá super. Občas pochválí a jindy ne, aby nás motivovali. Přistupují k nám správně,“ vysvětlila Veronika, která se ale tentokrát bála, že při vyřazování padne los právě na ni.

„Předtím než jsme se měli postavit na ta vyřazovací místa, tak za mnou přišel Míša s tím, že mu hrozně vehementně upravovali port. Tak jsme si říkali, že je to jasný," obávala se Arichteva, kterou nakonec diváci svými body zachránili na úkor moderátorky Daniely Písařovicové. „Je už ale jedno, jestli bychom vypadli dneska, nebo příště. Dostat se takto daleko je výhra pro všechny. Pro mě určitě,“ dodává herečka známá i z Ordinace v růžové zahradě. 

VIDEO: Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie, je to nepříjemné!

Video
délka: 02:52.97

Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie, je to nepříjemné Tereza Kühnelová, Blesk

Fotogalerie
73 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva