Ač se Dalibor Gondík bál drsného tance paso doble, který odtančil v minulém kole, dostal se dál a v sobotu večer mohl na parketu předvést ča-ču. Své hubené tělo ale nerozvlnil natolik, aby potěšil nejen porotu, ale i diváky. U poroty skončil druhý nejhorší a od diváků si vysloužil nejméně hlasů.

„Přesto je to pro mě obrovská výhra. Jsem odjakživa prkno a byl jsem přesvědčený, že vypadnu hned v prvním kole. A vůbec se divím, že jsme nešli z kola ven už minule, to bylo nejhorší paso doble na světě,“ kritizoval sám sebe a měl přitom pusu od ucha k uchu.

Budu slavit

„Já se opravdu raduju a hodlám to dneska pořádně oslavit, že prkno došlo až takhle daleko,“ komentoval dál Gondík. „A s tancem rozhodně nekončím. Předpokládám, že to s Alicí ještě pořádně rozjedeme na plesech a že na tom, že jsem prkno, ještě pořádně vyděláme, že budeme žádaní,“ vtipkoval Dalibor a neopomněl glorifikovat svoji manželku, která mu prý celé manželství toleruje, že se obklopuje krásnými ženami.

VIDEO: Podívejte se, jak Dalibor Gondík komentoval své začátky ve StarDance.

Video
délka: 03:38.31

Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
12 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva