Právě na Mišíka se po sobotním večeru strhla velká vlna kritiky, zejména of fanoušků vypadlé Moniky Bagárové. Ti totiž nebyli s výsledkem spokojeni a shodli se, že vypadnout měl právě on. Ostatně od porty získal stejně jako ona jen 22 bodů. Jenže mladíkovi zřejmě pomohlo, že má velkou fanouškovskou základnu a částečně ji měl zastoupenou i přímo v sále.

Anna Kadeřávková (21) má sice svých starostí dost, jelikož bojuje s lymskou boreliózou, přesto našla čas a energii a vydala se na druhý taneční večer StarDance kamaráda podpořit. Vyrazila ještě s další kamarádkou a obě si to zřejmě dost užily.

„Večer super, Adam byl úžasnej, ale pan Eben… ach, pan Eben. Vím, že holky v našem věku běhaj spíš za mladýma zpěvákama a internetovýma hvězdama. Ale my s Adél tohle máme prostě trošku jinak a obdivujem ty (pro nás) pravý hvězdy. Bylo nám ctí!" napsala na Instagramu blondýnka a zveřejnila i fotku s hvězdným moderátorem a úryvek tanečního vystoupení svého favorita Mišíka.

S tím se pak sešla i v zákulisí a trochu ho dráždila, když si hrála s jeho kostýmem odhalujícím hruď. Působili v té chvíli spíš jako pár, než jako kamarádi. Ostatně herečku její nový přítel, hudebník Daniel Barták (37), nedoprovázel.

VIDEO: Mišík ve StarDance: Nejvíc se bojí ostudy a šlapání!

Video
délka: 00:36.78

Mišík ve StarDance: Nejvíc se bojí ostudy a šlapání! Česká televize

V závěru večera, kdy se vyhlašovalo, kdo soutěž opustí, padla v jedné chvíli volba i na Mišíka, když se moderátoři ptali, zda by měl soutěž opustit právě on. Tehdy se ale dočkal od Aničky jasné podpory. „Kdo mě slyšel v televizi hlasitě nesouhlasit při dotazu moderátorů: ‚Chcete, aby vypadl Adam Mišík ?‘ Jo, přiznávám se, byla jsem to já. Jásala jsem sice sama, ale zato jako ďas. Protože pravé přátelství se pozná podle činů, no ne?" přiznala Kadeřávková, že právě její hlas byl nejvíc slyšet.

Ve skutečnosti zpěváka podpořila i jeho rodina. Ovšem trochu zarážející je, že na fotkách ani na záběrech v televizi nikde nebyla vidět jeho partnerka, modelka Diana Kratochvílová. Proč také nepřišla fandit a musela ji tak »zastupovat« právě představitelka Roziny ze seriálu Ulice? Skoro to vypadá, jako by se mladý páreček stihl před StarDance rozejít.

Tomu nahrává i způsob, jakým se Adam bavil po skončení přenosu. Nespěchal totiž domů, ale místo toho popil s kolegy na after party a dokonce musel vybrat i nějaké peníze z bankomatu, takže zřejmě utratil víc, než původně plánoval. Po boku měl téměř po celou dobu hned dvě krásky. Kromě své taneční partnerky, blonďaté Kateřiny Krakowkové, totiž bavil i brunetku Veroniku Lálovou.

VIDEO: Mišík zůstal, ale vypadla Bagárová

Video
délka: 01:21.94

Bagárová vypadla ze Stardance Luboš Procházka, Jan jedlička

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu, že někteří diskutující pod články o Stardance píší rasistické příspěvky a komentáře, diskuze zůstane vypnuta.

Fotogalerie
275 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva