Nabídka přišla nečekaně, ale Richard Genzer se dlouho nerozmýšlel. „Byli jsme domluvení do budoucna, tak jestli bych si to prožil teď nebo později, to je asi jedno,“ prozradil Geňa, proč na nabídku tančit ve StarDance kývl. „Když jsem to řekl Suchošovi, tak si myslel, že střídám partnerku Kopty a budu tancovat s Koptou,“ dodal se smíchem.

Ale dost bylo srandy. S taneční partnerkou Janou Zelenkovou se Richard musel velmi rychle sladit na parketě a i když je bývalý tanečník, není to pro něj jednoduché. „Já jsem sice tancoval, ale tohle je úplně jiný. Je to jako když vezmete Rosického a dáte ho do reprezentace v ledním hokeji. Ten taky neumí,“ prozradil Geňa.

Se Zelenkovou zatím zmákli dva tance. „Máma cha-chu, mame valčík a nahozenej jive. My to doháníme všechno v jednu chvíli. Všechno se nám to tak scuklo. Všichni už mají třeba rozhovory za sebou a my je musíme dělat mimo trénink,“ svěřil se náhradník Václava Kopty. Přímé přenosy StarDance začínají už v sobotu 13. října ve 20 hodin na ČT1.

VIDEO: Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem

Video
délka: 04:10

Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
34 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva