Komik, který převzal štafetu po zraněném kolegovi Václavu Koptovi (53) a nastoupil tak do rozjeté deváté řady taneční soutěže StarDance, se v pátek objevil na akci Zlatá Praha. Ovšem nebyl tam sám.

Společnost mu dělala jeho nová přítelkyně, neznámá štíhlá a atraktivní blondýnka. Genzer s kráskou se k sobě velmi měli a chovali se jako dvě zamilované hrdličky. Nejenže se objímali a drželi za ruce, ale dokonce došlo i na poměrně vášnivou líbačku.

Richard je tak očividně opět zamilovaný a šťastný poté, co se letos v květnu rozpadl jeho šestiletý vztah s psycholožkou Markétou Jiránkovou, kvůli níž kdysi opustil manželku Lindu Finkovou (50), se kterou má dvě děti. I když s pěveckou koučkou z show Tvoje tvář má známý hlas se přitom stále ještě nerozvedli, komik už byl s Markétou zasnoubený. Místo veselky ale nakonec přišel rozchod.

Hvězdě Partičky se pak pochopitelně do dalšího vztahu hned nechtělo, přesto na letošním festivale v Karlových Varech zaháněl smutek s půvabnou brunetkou, kterou si dokonce odvezl na hotel. Druhý den ale tvrdil, že o nic nešlo. „Já nikoho nemám, jsou to všechno kamarádky. Ani nikoho teď mít nechci delší dobu,“ řekl pro Blesk.cz. Teď už je ale zřejmě všechno jinak.

VIDEO: Genzer o svém nočním řádění! Kdo je holka, se kterou odjel na hotel?

Video
délka: 01:49.57

Genzer o svém nočním řádění! Kdo je holka, se kterou odjel na hotel? Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
53 fotografií