Harry se sice do své královské rodiny strefuje, jak může, neustále však opakuje, že je má vlastně moc rád a rád by je získal zpátky na svou stranu. Křtiny jeho dcery Lilibet Diany nicméně ukázaly, že rodina zřejmě jeho touhu nesdílí.

Mladší syn krále Karla III. pozval na obřad u sebe doma v Montecitu jak svého otce a nevlastní matku Camillu, tak bratra Williama a jeho ženu Kate. Nikdo z nich se ale nedostavil, a vyslali tak poměrně dost jasný signál. 

Ne všichni z rodiny se na něj vykašlali

Zdálo se, že na křtiny dorazili jen blízcí Meghan... Podle časopisu People měl ale Harry přece jen nějakou oporu! Ne všichni z rodiny se na něj vykašlali. 

Do sídla v Montecitu v Kalifornii přicestovaly Harryho tety, sestry jeho zesnulé maminky, princezny Diany – lady Jane Fellowesová (66) a lady Sarah McCorquodaleová (67). Kromě nich měla Diana ještě bratra, hraběte Charlese Spencera (58). 

Se svými tetami Harry vždy vycházel velmi dobře. Jane dokonce na jeho svatbě s Meghan v roce 2018 emotivně předčítala z Písně písní neboli Písně Šalomounovy. Jedno oko tehdy nezůstalo suché. 

Video
délka: 41:04.04
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho pdc, blp, Červený Chebotareva

Fotogalerie
256 fotografií