Po smrti královny Alžběty II. (†96) bylo jasné, že na trůn usedne Harryho otec Karel III. (74). Harryho děti se tím pádem měly stát princem a princeznou. Situaci nicméně značně zkomplikoval Harryho odchod ze služeb monarchie a zřeknutí se královských povinností i výsad. 

Chvíli se spekulovalo o tom, že po vydání kontroverzního dokumentu a ještě třaskavější knihy pamětí zřejmě žádné tituly nebudou. Nakonec je ale Archie (3) a Lilibet (1) přece jen dostali – a když byla nedávno Lilibet konečně pokřtěna, poprvé se o ní oficiálně hovořilo jako o princezně. Situace kolem titulů je navíc podle mluvčího schválena Buckinghamským palácem.

Že by snad došlo k usmíření? Zřejmě nikoli. Na křest holčičky v Kalifornii byla totiž královská rodina pozvána, vůbec nikdo ale nepřijel. A teď na veřejnost prosákla ještě další informace. Podle dobře informovaných zdrojů webu Mirror došlo k dohodě o titulech ještě před tím, než Harryho kontroverzní díla spatřila světlo světa. Princ zkrátka moc dobře věděl, kdy se zeptat... Jen jestli toho teď Karel III. trošku nelituje.

Video
délka: 41:04.04
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho pdc, blp, Červený Chebotareva

Fotogalerie
91 fotografií