Po smrti královny Alžběty II. (†96) bylo jasné, že na trůn usedne Harryho otec Karel III. (74). Harryho děti se tím pádem měly stát princem a princeznou. Situaci nicméně značně zkomplikoval Harryho odchod ze služeb monarchie a zřeknutí se královských povinností i výsad. 

Chvíli se spekulovalo o tom, že po vydání kontroverzního dokumentu a ještě třaskavější knihy pamětí zřejmě žádné tituly nebudou. Nakonec je ale Archie (3) a Lilibet (1) přece jen dostali – a když byla nedávno Lilibet konečně pokřtěna, poprvé se o ní oficiálně hovořilo jako o princezně. Situace kolem titulů je navíc podle mluvčího schválena Buckinghamským palácem.

Že by snad došlo k usmíření? Zřejmě nikoli. Na křest holčičky v Kalifornii byla totiž královská rodina pozvána, vůbec nikdo ale nepřijel. A teď na veřejnost prosákla ještě další informace. Podle dobře informovaných zdrojů webu Mirror došlo k dohodě o titulech ještě před tím, než Harryho kontroverzní díla spatřila světlo světa. Princ zkrátka moc dobře věděl, kdy se zeptat... Jen jestli toho teď Karel III. trošku nelituje.

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho pdc, blp, Červený Chebotareva

Fotogalerie
91 fotografií