Od chvíle, kdy se princ Harry s rodinou rozhodl vymanit se z královské rodiny a žít si svobodný život po svém v Americe, jsou vztahy mezi příbuznými napjaté. Obzvlášť pak mezi ním, jeho otcem Karlem III. a bratrem Williamem.

Harry s manželkou Meghan se veřejně obouval do členů královské rodiny ve velmi osobním dokumentu Harry a Meghan, a navíc vydal velmi kontroverzní knihu pamětí Spare, kde popsal velmi osobní detaily ze svého soukromí. V knize nešetřil nikoho. Ostře promluvil i o královně manželce Camille (75).

A to přepískl. Harry v televizním rozhovoru kromě jiného označil Camillu za padoucha. Také tvrdil, že byla zodpovědná za únik některých informací do médií a ochotně komunikovala s britským tiskem, čímž byla pro královský rod nebezpečná. To krále Karla III. vytočilo natolik, že okamžitě rozhodl o tom, že si princ Harry s Megan sbalí fidlátka a okamžitě opustí historickou usedlost Frogmore Cottage. Tu získali k užívání jako svatební dar od královny Alžběty II.

Přitom princ Harry moc dobře věděl, že jakmile se do médií rozpovídá o Camille, šlápne svému otci na kuří oko. A to se také stalo. Karel III. ho ještě před vydáním knihy Spare důrazně varoval, ať si kritiku jeho manželky Camilly odpustí.  

Video
délka: 02:47.04
Video se připravuje ...

Třaskavý dokument Harry a Meghan: další ukázky, další bouře Netflix, The Duke and Duchess of Sussex, idh

Fotogalerie
55 fotografií