Životopisný seriál Koruna, který mapuje historii britské královské rodiny, si po celém světě získal miliony fanoušků. Jak si ale stojí v porovnání se skutečností? Pravdu znají jen sami aristokraté… Ti z pochopitelných důvodů dílo nijak nekomentují, princ Charles ale udělal výjimku.

Člen skotského parlamentu Anas Sarwar (39) ve svém projevu na letošním ročníku hudebního festivalu Edinburgh Festival Fringe prozradil, že Charles ze svého ztvárnění v seriálu nadšený není!

Vyšlo to najevo, když se loni představoval členům parlamentu. „Ahoj, rád vás všechny poznávám. Nejsem ani zdaleka takový, jak mě zobrazují na Netflixu,“ představil se tehdy princ Charles přítomným politikům.

„Říkal jsem si tehdy, že to je zvláštní způsob, jak se popsat,“ řekl Sarwar. „Budu z toho mít pořádný průšvih, protože se soukromé rozhovory asi nemají vyzrazovat,“ dodal v nadsázce.

Anglický herec Josh O'Connor (32), jenž hraje mladého Charlese, přitom za svůj výkon získal Emmy a Zlatý glóbus. Staršího prince pak hraje Dominic West (52), známý například z filmů Hannibal - Zrození nebo 300: Bitva u Thermopyl.

Video
délka: 04:04.64
Video se připravuje ...

Největší královské skandály Videohub

Fotogalerie
172 fotografií