Televize oznámila Piersův odchod v úterý odpoledne, prý odešel sám po hádce s kolegou. Teď vyplulo na povrch, že ho Meghan kvůli poznámkám na svou osobu popohnala „na kobereček" k šéfům!

Vévodkyně ze Sussexu podala v pondělí oficiální stížnost, pravděpodobně to šlo až k výkonné ředitelce,“ uvedl Chris Ship z ITV. Piers totiž ve svém pořadu Good Morning Britain rýpal do Meghanina tvrzení, že měla sebevražedné myšlenky, ale palác jí nepomohl.

„Za kým jsi s tím šla? Co ti řekli? Promiňte, ale nevěřím jí ani slovo,“ utrousil. Meghan prý nevadí, že se navezl do ní, ale že zlehčoval sebevraždu jako takovou... Už v úterní epizodě svého pořadu se proto Piers pokusil napravit škody.

Video: Příběh Meghan a Harryho

Video
délka: 06:40.40

Harry a Meghan Mall.tv

„Včera jsem to myslel obecně, není na mně pochybovat o tom, zda se chtěla zabít,“ prohlásil. „Duševní choroby a sebevražda jsou závažné věci a musíme je tak i brát,“ doplnil. Omluvit se ale odmítl – místo toho raději podal výpověď.

Výkonná ředitelka ITV Carolyn McCallová (59) se poté oficiálně zastala Meghan. „Zcela věřím tomu, co říká, a to by měl každý,“ napsala v prohlášení.

Britští diváci se s odchodem svého oblíbence jen tak nesmířili. Vzniklo hned několik peticí, které volají po jeho návratu – největší z nich má už přes 95 tisíc podpisů. Piers je ale ujistil, že neodchází napořád. „Nazval bych to spíš dočasnou hibernací,“ prohlásil.

VIDEO: Blesk Podcast: Meghan a Harry jsou pro královský byznys mrtví. Co je čeká, prozradil odborník

Video
délka: 27:22.36

Blesk Podcast: Meghan a Harry jsou pro královský byznys mrtví. Co je čeká, prozradil odborník Blesk

Fotogalerie
84 fotografií