V rozhovoru pro Good Morning Britain Thomas Markle odmítl tvrzení své dcery, že by ji spolupracováním s bulvárem krátce před královskou svatbou z roku 2018 zradil. „Omluvil jsem se už více než stokrát. Všichni chybujeme. Na rozdíl od Harryho ale nehraju kulečník nahý a neoblékám se jako Hitler,“ překvapil Markle útokem na svého zetě a jeho nechvalnou minulost.

Stylizováním se do nacistického diktátora narážel na Harryho nepromyšlené rozhodnutí z roku 2005, a to přijít na maškarní v nacistické uniformě s hákovým křížem na rukávu. Nahým kulečníkem pak připomněl princův alkoholový debakl v Las Vegas z roku 2012. Na několika fotografiích se Harry v rouše Adamově schovává za nahou kamarádku.

V reakci na Meghanino šokující přiznání o sebevražedných myšlenkách obvinil Thomas Harryho z nedostatečné podpory a ochrany své manželky. „Opravdu mě to rozhodilo. Jak jsem zmiňoval, bylo by pro ni snazší obrátit se na mě nebo zbytek rodiny, o které tvrdí, že ji nezná. Ale druhá věc je ta, že bych čekal, že se obrátí na svého manžela,“ cituje jeho slova list Daily Mail. Na doplnění moderátorů, že se Meghan se svým trápením Harrymu svěřila, zareagoval Markle dalším výpadem: „Očividně ji dostatečně nepodpořil.“

VIDEO: Harry a Meghan

Video
délka: 06:40.40
Video se připravuje ...

Harry a Meghan Mall.tv

Osvětlovač si posteskl nad Meghaninou neochotou prolomit ledy. Naposledy s ním mluvila, když se léčil z infarktu. Později mu zaslala osobní dopisy, které Markle předal britským médiím, s nimiž se vévodkyně nyní soudí. Thomase velmi zklamalo, že i když s Archiem bydlí několik desítek kilometrů od něj, nechtějí ho navštívit.

Velkým tématem nedělní zpovědi byl údajný rasismus v paláci. Thomas si ale nemyslí, že by Britové, byť s jejich kolonizační minulostí, byli rasisté. „Chovám ke královské rodině velkou úctu a rozhodně si nemyslím, že je rasistická. Nemyslím si, že jsou Britové rasisté. Los Angeles je rasistické. Kalifornie je rasistická, ale ne Britové,“ vyjádřil svůj názor.

Podle Thomase nemohl rozhovor přijít v nevhodnější dobu. „Absolutně souhlasím, že rozhovor s Oprah překročil hranici. Měli prostě počkat, vzhledem k věku královny a Philipa, který je v nemocnici,“ odsoudil nerozvážnost dvojice.

VIDEO: Gábina měla předmanželskou smlouvu. Koukal ji nepodepsal? A údajné lži Meghan a Harryho.

Video
délka: 02:41.72
Video se připravuje ...

Gábina měla předmanželskou smlouvu. Koukal ji nepodepsal? A údajné lži Meghan a Harryho. Blesk

Fotogalerie
84 fotografií